"Zielony pudel" bije rekordy popularności w sieci. Zaskakujące zdjęcie polskiego fotografa

18.05.2022 12:45
"Zielony pudel" bije rekordy popularności w sieci. Zaskakujące zdjęcie polskiego fotografa Fot. Shutterstock

Lotnicze zdjęcie polskiego fotografa ponownie znalazło się w centrum zainteresowania całego świata. Dlaczego jest tak wyjątkowe?

Internauci zachwycają się lotniczym zdjęciem miejsca znajdującego się w województwie dolnośląskim w Polsce. Co ich tak poruszyło?

Niezwykłe zdjęcie "zielonego pudla" podbija serca internautów

Jan Ulicki jest znanym fotografem z Krakowa. Twórca specjalizuje się w fotografii krajobrazowej, która jak twierdzi, daje mu najwięcej przyjemności. Fotograf szczególnie ceni sobie polskie Podhale oraz Islandię.

Polecamy

Tym razem jednak zdjęcie wykonane w okolicach wsi Barycz na Dolnym Śląsku podbiło ponownie serca internautów. Mowa o słynnym "zielonym pudlu", uformowanym z koron drzew. Fotograf uchwycił go dronem już w ubiegłym roku, a teraz postanowił wrócić do tej lokalizacji i pokazać efektowną formację drzew w innych okolicznościach przyrody. Efekt jego pracy wprost zachwyca.

Rok temu rzepakiem otoczony oczu setki zachwycił, nie mogłem się zatem oprzeć bym i w 2022 go nie uchwycił

 - czytamy w poście udostępnionym przez Jana Ulickiego na Instagramie.

By uchwycić to wyjątkowe ujęcie z lotu ptaka, Ulicki musiał przejechać ponad 400 km w jedną stronę z Krakowa. Jednak jak sam przyznaje, było warto.

Zobacz również: Tajemnicze krwawe chmury spowiły niebo. Czy to znak apokalipsy? [WIDEO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.