Pogoda
17.07.2019 12:25

Zjawiskowy zwiastun Borderlands 3 przypomina o tym, co w życiu i grach najważniejsze

Jeśli łatwo się wzruszacie, przed obejrzeniem nowego trailera Borderlands 3 powinniście zaopatrzyć w spory zapas chusteczek. Niczego lepszego dziś raczej nie zobaczycie. 

Zjawiskowy zwiastun Borderlands 3 przypomina o tym, co w życiu i grach najważniejsze
foto: zrzut ekranu www.youtube.com/watch?v=hdImDagjNGQ

Gry komputerowe stały się ogromnym przemysłem, pod względem wartości dystansującym przychody z filmów kręconych przez Hollywood. „Avengers: Endgame” walczy o tył najbardziej kasowego filmu w historii, a twórcy Fortnite patrzą na to z wyrozumiałym uśmiechem, jako że Epic zarobił na swoim hicie znacznie więcej.

W samym 2018 roku najpopularniejsza gra battle royale przyniosła 2,4 mld dolarów przychodu. W 2019 Epic może zapewne liczyć na podobne osiągnięcie, co oznacza, że rekord „Avengers” zostanie pobity kilkukrotnie.

Które gry zarobiły najwięcej w 2018 roku?
Które gry zarobiły najwięcej w 2018 roku?
Przeczytaj także Które gry zarobiły najwięcej w 2018 roku?

Gigantyczne pieniądze można także znaleźć w e-sporcie. Gracze podpisują milionowe kontrakty, turnieje kuszą coraz wyższymi nagrodami, a interes się kręci.

Podczas ekscytowania się słupkami i wykresami w arkuszach kalkulacyjnych coś chyba jednak zagubiono. Powód, dla których ludzie lubią grać w gry.

Borderlands 3 na zwiastunie pokazującym radość i szczęści grania z przyjaciółmi

Gry mają dawać radość. Goniąc za jak najlepszym wynikiem i rywalizując z innymi czasami o tym zapominamy, frustrując się, że nie wszystko idzie zgodnie z naszą myślą.

Twórcy Borderlands 3 proponują powrót do korzeni elektronicznej rozgrywki i nieskrępowanego cieszenia się przygotowanym dla nas światem. Pokazują też, że szczęśliwe chwile smakują najlepiej, jeśli dzielone są z przyjaciółmi.

Czy granie w Borderlans 3 rzeczywiście będzie tak fajne, jak prezentuje nowy zwiastun, będziemy się mogli dowiedzieć już we wrześniu 2019 roku. Gra pojawi się w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC.

Zobacz także: Twórcy Borderlands 3 ukryli sekrety na oficjalnej grafice okładki 

Po co gracie w gry?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry