Zjawiskowy zwiastun Borderlands 3 przypomina o tym, co w życiu i grach najważniejsze

Michał Tomaszkiewicz
17.07.2019 12:25
Zjawiskowy zwiastun Borderlands 3 przypomina o tym, co w życiu i grach najważniejsze Fot. zrzut ekranu www.youtube.com/watch?v=hdImDagjNGQ

Jeśli łatwo się wzruszacie, przed obejrzeniem nowego trailera Borderlands 3 powinniście zaopatrzyć w spory zapas chusteczek. Niczego lepszego dziś raczej nie zobaczycie. 

Gry komputerowe stały się ogromnym przemysłem, pod względem wartości dystansującym przychody z filmów kręconych przez Hollywood. „Avengers: Endgame” walczy o tył najbardziej kasowego filmu w historii, a twórcy Fortnite patrzą na to z wyrozumiałym uśmiechem, jako że Epic zarobił na swoim hicie znacznie więcej.

W samym 2018 roku najpopularniejsza gra battle royale przyniosła 2,4 mld dolarów przychodu. W 2019 Epic może zapewne liczyć na podobne osiągnięcie, co oznacza, że rekord „Avengers” zostanie pobity kilkukrotnie.

Przeczytaj także

Gigantyczne pieniądze można także znaleźć w e-sporcie. Gracze podpisują milionowe kontrakty, turnieje kuszą coraz wyższymi nagrodami, a interes się kręci.

Podczas ekscytowania się słupkami i wykresami w arkuszach kalkulacyjnych coś chyba jednak zagubiono. Powód, dla których ludzie lubią grać w gry.

Borderlands 3 na zwiastunie pokazującym radość i szczęści grania z przyjaciółmi

Gry mają dawać radość. Goniąc za jak najlepszym wynikiem i rywalizując z innymi czasami o tym zapominamy, frustrując się, że nie wszystko idzie zgodnie z naszą myślą.

Twórcy Borderlands 3 proponują powrót do korzeni elektronicznej rozgrywki i nieskrępowanego cieszenia się przygotowanym dla nas światem. Pokazują też, że szczęśliwe chwile smakują najlepiej, jeśli dzielone są z przyjaciółmi.

Czy granie w Borderlans 3 rzeczywiście będzie tak fajne, jak prezentuje nowy zwiastun, będziemy się mogli dowiedzieć już we wrześniu 2019 roku. Gra pojawi się w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC.

Zobacz także: Twórcy Borderlands 3 ukryli sekrety na oficjalnej grafice okładki 

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.