Zlatan Ibrahimović je polskie chipsy w reklamie z okazji Mundialu 2018

Maciej Koprowicz
11.05.2018 15:46
Zlatan Ibrahimović je polskie chipsy w reklamie z okazji Mundialu 2018 Fot. AP/FOTOLINK/EAST NEWS, shopTofs/Pixabay

Słynny szwedzki piłkarz nie pojedzie na mistrzostwa świata do Rosji, ale zapowiada, że i tak zostanie największą gwiazdą imprezy.

Reprezentacja Szwecji w 2018 roku po raz pierwszy od 12 lat zagra na piłkarskich mistrzostwach świata. Na turniej do Rosji nie pojedzie jednak najsłynniejszy zawodnik z tego kraju, Zlatan Ibrahimović. Popularny „Ibra” po nieudanym dla szwedzkiej drużyny Euro 2016 zrezygnował z występów w kadrze, a selekcjoner Janne Andersson zapowiedział, że nie powoła go do składu na mundial.

Mimo to piłkarz Los Angeles Galaxy, a w przeszłości zawodnik m.in. Juventusu, FC Barcelona, Paris Saint-Germain i Manchesteru United i tak twierdzi, że na mundial pojedzie. Umożliwi mu to Visa, producent kart płatniczych.

Zlatan został twarzą tej marki na czas jej kampanii z okazji mistrzostw świata. Piłkarz będzie promował płatności zbliżeniowe. Mają one pomóc kibicom zaoszczędzić cenny mundialowy czas i uchronić ich przed FOMO, czyli „strachem przed przegapieniem czegoś ważnego”.

Reklama z udziałem tak wielkiej gwiazdy, jak „Ibra” wzbudziła zainteresowanie kibiców na całym świecie, ale szczególnie baczną uwagę zwrócili na nią… Polacy. W jednym ze spotów reklamowych kampanii widać Zlatana jedzącego chipsy. Co ciekawe, są to polskie chipsy marki Przysnacki, o smaku szynki (od 0:34). Niektórzy dopatrują się w butelce napoju na podłodze również naszego polskiego Kubusia.

zlatan polskie chipsy Fot. foto: kadr z wideo

Przysnacki produkowane są przez firmę Intersnack Poland z miejscowości Niedźwiedź. W jej ofercie są zarówno tradycyjne chipsy ziemniaczane, jak i prażynki.

Szwecja na Mundialu 2018

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji rozpoczną się 14 czerwca 2018 meczem Rosja-Arabia Saudyjska i potrwają do 15 lipca 2018, kiedy odbędzie się wielki finał. Reprezentacja Szwecji zagra w grupie F. 18 czerwca zagra z Koreą Południową, 23 czerwca z Niemcami, a 27 czerwca z Meksykiem.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.