Złodzieje rodem z "Szybkich i wściekłych". Kradną Playstation 5 z jadących ciężarówek

08.12.2020 15:51
Złodzieje rodem z "Szybkich i wściekłych". Kradną Playstation 5 z jadących ciężarówek Fot. shutterstock.com

Złodzieje za bardzo inspirują się "Szybkimi i wściekłymi"? Gang kradnie konsole Playstation 5 z jadących ciężarówek na terenie całej Wielkiej Brytanii. 

Kradną konsole Playstation 5 jak w Szybkich i wściekłych

Niektórzy "sprytni fani", tudzież pomysłowi "przedsiębiorcy" naoglądali się chyba za dużo "Szybkich i wściekłych". Postanowili więc zrealizować jedną z akcji przedstawionej w filmach. Jak podaje The Sun, jedna "rodzina" kierowców postanowiła podjechać do szybko jadącej ciężarówki, a następnie wyskoczyć przez dach, otworzyć jej tył, a potem przerzucać pudełka z konsolami do samochodu.

Polecamy

Potem wracają do swojego pojazdu i odjeżdżają. Jak podaje policja z Wielkiej Brytanii, taka operacja nazywa się "The Rollover" i została już przeprowadzona 27 razy! Oczywiście nie tylko próbowano ukraść konsole Playstation 5, ale również inne małe urządzenia elektroniczne.

Niestety, na razie sprawców nie odnaleziono.

Polecamy

Cóż, trzeba przyznać, że PS5 jest na tyle "ekskluzywnym" towarem, iż to właśnie deficyt sprzętu doprowadza do takich sytuacji. Włodarze Sony przysięgają jednak, że konsole w końcu dotrą do klientów:

Chcemy podziękować graczom za to, że PS5 było naszą najlepiej debiutującą konsolą. Zapotrzebowanie na konsole jest niespotykane, więc chcieliśmy potwierdzić, że konsole trafią do sklepów jeszcze przed końcem roku - prosimy o cierpliwość i skontaktowanie się ze swoimi lokalnymi sklepami.

Konsole trafiły do sprzedaży w listopadzie 2020 roku w cenie 1849-2300 złotych. Niestety, na razie dostanie Playstation 5 w takiej cenie jest prawie niemożliwe.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.