Pogoda
04.07.2017 12:26

Złote Lamborghini Aventador na sprzedaż

Jeśli posiadacie na swoim koncie kilka milionów złotych i szukacie pomysłu na co je wydać, warto od czasu do czasu przejrzeć ofertę samochodów wystawionych na portalach aukcyjnych. Tym razem do kupienia jest złote Lamborghini.

Złote Lamborghini Aventador na sprzedaż
foto: otomoto.pl/oferta/lamborghini-aventador-roadster-lp-700-4-awd-6-5-benzyna-700-km-ID6yV6ew

Ostatnio na lokalnym rynku zbytu pojazdów możemy zaobserwować wysyp oryginalnych samochodów. Po Maserati Ghibli z gangsterską przeszłością przyszedł czas na kolejny wyjątkowy egzemplarz. Komis MB AUTO Bartkowiak wystawił na sprzedaż Lamborghini Aventador LP 700-4 AWD Roadster w kolorze złotym.

Auto ma ciekawą przeszłość. Oryginalnie wyprodukowane w kolorze czarnym Lamborghini stało się hitem internetu, gdy zaraz po rozpoczęciu 2017 roku zderzyło się w Warszawie na Nowym Świecie z Hondą Accord.

Po pechowym zdarzeniu Lambo wyruszyło w podróż do serwisu znajdującego się na Litwie. Tam odbudowany został przód auta a Aventador przeszedł pomyślnie badanie techniczne. Według plotek jakie krążyły wśród fanów marki, Lamborghini miało zostać sprzedane na Teneryfę. Tak się jednak nie stało i w niedzielę wieczorem, 2 lipca 2017 roku, samochód trafił na portal aukcyjny.

Według informacji zamieszczonej na aukcji internetowej auto jest w stanie bardzo dobrym wizualnie i technicznie a komis udziela 6 miesięcznej gwarancji rozruchowej. Kolor jaki wyróżnia Aventadora na tle innych jest oczywiście osiągnięty przy pomocy foli samochodowej. Obstawiamy, że nowy właściciel będzie mógł zadecydować czy Lambo pozostanie w złocie, czy powróci do seryjnego czarnego koloru.

Cena za Lamborghini nie jest mała i oscyluje w granicy 1 190 000 złotych. Trzeba również pamiętać, że ta zwiększy się o obowiązkowe opłaty celno-skarbowe. Jednakże jeśli macie na zbyciu kilka złotych miedziaków, a wasz garaż jest na tyle pojemny by zmieścić kolejne ciekawe auto to myślimy, że ta aukcja jest dla was.

To nie jedyne egzotyczne auto, które trafiło ostatnio na aukcje. Jeśli według was złote Lambo za bardzo przykuwa uwagę zapoznajcie się z ofertą aut od Silverstone Auctions. Aukcja odbędzie się 29-30 lipca 2017 roku a jednym z oferowanych egzemplarzy będzie Land Rover Defender Rowana Atkinsona. Według organizatorów ten egzemplarz będzie można kupić w cenie 38-45 tysięcy funtów, choć znając jego historię kwota może być znacznie większa.

Kupiłbyś Lamborghini Aventadora?

Aleksandra Kopka
Tagi: Lamborghini Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador LP750