Złoty iPhone 11 z Jezusem i diamentem wymarzonym prezentem na święta. Kosztuje 500 tysięcy zł

11.12.2019 16:03
Złoty iPhone 11 z Jezusem i diamentem wymarzonym prezentem na święta. Kosztuje 500 tysięcy zł Fot. materiały prasowe Caviar

Jeśli narzekaliście, że iPhone’y są drogie, to przygotujcie się na otrzymanie nowej okazji do malkontenctwa. Caviar, rosyjskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu zmodyfikowanych wersji smartfonów, zaprezentował swoją wizję iPhone’a 11. Jest na bogato.

Urządzenia Apple cieszą się tak dużym uwielbieniem ze strony, że producent może pozwolić sonie naprawdę sporo w kwestiach ustalania cen. W końcu iPhone’y są tak drogie, bo są dobre. I na odwrót.

Najdroższym sprzętem Apple w Polsce jest nowy Mac Pro. Gdy zaszaleje się w konfiguratorze i wybierze wszystko co najlepsze (i najdroższe), za stację roboczą dla specjalistów trzeba zapłacić 250 000 zł.

Przeczytaj także

Taka kwota pozwoliłaby na zakup tylko połowy iPhone’a 11 w wersji przygotowanej przez Caviara. W wykonanej ze złota obudowie osadzony jest symbolizujący Gwiazdę Betlejemską diament o średnicy niemal 1 cm.

500 000 zł za iPhone 11 Pro Diamond Christmas Star

Świąteczna edycja iPhone’a 11 wyłamuje się nieco z tradycji Caviara. Dotychczasowe modele zazwyczaj zawierały na obudowie wizerunek Putina.

Przeczytaj także

Tym razem, ze względu na świąteczną atmosferę edycji specjalnej, w złotej (18 karatów) obudowie wyrzeźbiony jest Jezusek w stajence.

Funkcjonalnie iPhone 11 Pro Diamond Christmas Star nie różni się niczym od telefonu wyprodukowanego przez Apple, jako że wnętrze pozostało niezmienione. Jeśli telefon z diamentem was zainteresował, mamy dla was złą wiadomość: dostępny jest tylko jeden egzemplarz, jako że producent dysponuje tylko jednym kamieniem szlachetnym o takiej wielości i fakturze.

Cena telefonu wynosi minimum 128 050 dolarów (ok. 500 000 zł) i uzależniona jest od tego, jaki dokładnie model i z jaką pojemnością pamięci wybierze klient.

Caviar przygotował dla chętnych edycje pocieszenia: srebrny iPhone 11 Pro Silver Christmas Star oraz iPhone 11 Pro Glow Christmas Star. Te modele można kupić dysponując znacznie niższym budżetem.

Nie znaczy to jednak, że będzie tanio. Smartfon Apple osadzony w srebrnej obudowie (dostępny w serii wynoszącej 99 egzemplarzy) ma obudowę z takim samym zdobieniem, jak egzemplarz złoty, zamiast diamentu znajduje się na niej jednak sztuczny kamień.

caviar_iphone_swieta_02 Fot. foto: materiały prasowe Caviar

Ceny srebrnego iPhone’a zaczynają się od 9 230 dolarów (35,5 tys. zł) za iPhone 11 Pro z 64 GB pamięci, a kończy na 11 440 USD ( 44 tys. zł) za iPhone’a 11 Pro Max 512 GB.

Wciąż za drogo? Ostatnią szansą na zakup limitowanego iPhone’a 11 jest wersja iPhone 11 Pro Glow Christmas Star. Producent zapewnia, że jest wykonany z „luksusowych materiałów” i „czaruje połączeniem królewskiego niebieskiego z kolorem złotym”.

caviar_iphone_swieta_03 Fot. foto: materiały prasowe Caviar

Najtańszy z drogich iPhone’ów można kupić w cenach zaczynających się od 6 360 dolarów, czyli 25 000 zł. W porównaniu ceny żądane przez Apple wydają się być ogromnymi okazjami.

Zobacz także: Polskie ceny iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. Warto wydać 7 449 zł? 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.