Zmarł aktor popularnego serialu "The Office" i "Prison Break”. Miał 64 lata

19.04.2020 10:29
The Office|undefined Fot. kadr z wideo

W wieku 64 lat zmarł Ranjit Chowdhry. Aktor wcielił się między innymi w rolę Vikrama w znanym na całym świecie serialu "The Office". 

15 kwietnia 2020 roku w rodzinnym indyjskim Bombaju zmarł Ranjit Chowdhry. Aktor występował zarówno w produkcjach telewizyjnych, kinowych jak i teatrze. Szerszej publiczności był najbardziej znany z roli Vikrama w amerykańskim serialu "The Office". Zagrał w dwóch odcinkach telemarketera, który na krótki czas został zatrudniony w "The Paper Company".

Nie żyje Ranjit Chowdhry, aktor znany z "The Office"

O śmierci aktora doniosła indyjska gazeta "The Economic Times". Przyrodnia siostra Chowdhry'ego, Raell Padamsee potwierdziła smutną informację na swoim Instagramie.

Wszystkich, którzy znali Ranjita informuję, że pogrzeb odbędzie się jutro [najprawdopodobniej 16 kwietnia]. Na spotkanie, które będzie miało na celu uczcić jego życie oraz gdzie będziemy mogli podzielić się historiami związanymi z Ranjitem zapraszam 5 maja.

Z miłością, Raell.

Oficjalna przyczyna śmierci nie została podana. Dzień przed śmiercią Chowdhry trafił do szpitala w Bombaju z powodu pęknięcia wrzodu w jelicie, przeszedł nagłą, poważną operację.

Posłuchaj podcastu

Ranjit Chowdhry w 2002 roku został nominowany do nagrody Genie za rolę najlepszego aktora drugoplanowego w filmie "Bollywood/Hollywood". Zagrał również w "Last Holiday" z 2006 roku oraz miał na koncie epizodyczną rolę w serialu "Prison Break".

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.