Zmarł kot z filmu "Smętarz dla zwierzaków". W filmie grał martwego Churcha

Karolina Woźniak
30.05.2019 09:31
Zmarł kot z filmu "Smętarz dla zwierzaków". W filmie grał martwego Churcha Fot. : kadr z wideo

Kot, który wcielił się w filmowego, martwego Churcha zmarł. Tą smutną informację przekazał właściciel kota na jego koncie na Instagramie.

"Smętarz dla zwierzaków" to film oparty na podstawie książki Stephena Kinga pod tym samym tytułem. Produkcja różni się nie tylko od powieści, ale także od pierwszego filmu, który został stworzony w 1989 roku. Kot, który pojawił się w produkcji z lat 80. nie był tak przerażający, jak Church z najnowszego filmu. Niestety świat obiegła smutna informacja... Leo zmarł.

Kot z "Smętarza dla zwierzaków" nie żyje

Zaraz po zakończeniu zdjęć do filmu, trener zwierząt, Kirk Jarett zaadoptował Leo i założył mu nawet konto na Instagramie. Profil obserwowało aż 15 tysięcy użytkowników, a mężczyzna często wrzucał śmieszne filmiki i fotografie kota. Na najnowszym zdjęciu właściciel poinformował fanów Leo o jego śmierć:

Z wielkim smutkiem ogłaszamy, że Leo odszedł. Jego rodzina, ta ludzka i futrzana, będzie za nim tęsknić. Niech jego gwiazda zawsze świeci!

Przeczytaj także

Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci kota. Właściciel w wielu wywiadach przyznawał, że Leo jest kotem domowym, a ludzie, którzy widzą zwierzaka na plakatach, widzą właśnie jego.

Zobacz także: "Smętarz dla zwierzaków" reż. Kevin Kolsch, Dennis Widmyer [RECENZJA]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.