Zmarł po wizycie u szamana. Rosyjski oligarcha chciał uwolnić się od kaca

10.05.2022 11:48
 Zmarł po wizycie u szamana. Rosyjski oligarcha chciał uwolnić się od kaca Fot. Shutterstock

Rosyjski oligarcha Miliarder Aleksander Subbotin zmarł w tajemniczych okolicznościach po wizycie u szamana. Wysokiej ranki menedżer grupy Łukoil, chciał wyleczyć kaca.

Rosyjski The Moscow Times poinformował o śmierci menedżera Łukoilu, Aleksandra Subbotina. Jak donosi gazeta, miliarder chciał wyleczyć kaca u lokalnego szamana.

Zmarł po wizycie u szamana

Rosyjski oligarcha zmarł po sesji u szamanów w podmoskiewskich Mytiszczach. Jak donosi rosyjski kanał telewizyjny Mash we wpisie na Telegramie, Subbotin chciał się pozbyć kaca i leczyć swój alkoholizm. Miało mu w tym pomóc małżeństwo szamanów, które przyjmowało swoich klientów w swoim prywatnym domu. Szamani oferowali bardzo skuteczne ich zdaniem leczenie jadem ropuchy.

Polecamy

Jak informuje The Moscow Times zmarły nie po raz pierwszy korzystał z usług pary szamanów. Leczył się u nich z przypadłości związanych z alkoholem. W trakcie feralnej sesji, podczas której chciał wyleczyć kaca, coś poszło nie tak i mężczyzna zmarł.

Proces "leczenia" polegał m.in. na nacięciu skóry pacjenta i wlaniu do rany jadu ropuchy. Zdaniem uzdrowicieli po silnych wymiotach pacjent podobno powinien czuć się lepiej. Jak twierdzą media, podczas zabiegu miliarder miał mieć problemy z sercem. Znachorzy nie zdecydowali się jednak na wezwanie pomocy lekarskiej. Choremu podano Corvalol, popularny w Europie Wschodniej i byłym Związku Radzieckim ziołowy środek uspokajający i "lek" na serce. Następnie zaniesiono go do piwnicy, gdzie zmarł. Sprawę bada policja.

Niemiecka stacja radiowa BR24 twierdzi, że szamani regularnie odwiedzają milionerów i najwyższych rangą rosyjskich polityków, w tym Putina.

Źródło: BR24, The Moscow Times, Telegram

Zobacz również: 72-latka handlowała heroiną. "Babcia Basia" sprzedawała narkotyki w pudełkach po zapałkach

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.