Zmarła wokalistka, która celowo zaraziła się koronawirusem. Tak chciała ominąć szczepienie

19.01.2022 12:56
Nie żyje wokalistka Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Kobieta specjalnie zaraziła się koronawirusem, by jako ozdrowieniec móc korzystać z restauracji czy basenu. Zmarła w wieku 57 lat.

Jak podaje TVN 24, w wieku 57 lat zmarła czeska wokalistka Hana Horka, która występowała od 1985 roku w folkowej grupie Asonance. To właśnie zespół poinformował o śmierci piosenkarki. Czeskie media podały, że kobieta specjalnie zaraziła się koronawirsem, żeby nie musieć się szczepić.

Polecamy

Zmarła wokalistka, która celowo zaraziła się koronawirusem. Tak chciała ominąć szczepienie

Hana Horka zmarła 17 stycznia 2022. Dwa dni wcześniej w swoich social mediach poinformowała, że zaraziła się koronawirusem i chorobę ma już za sobą. Kobieta specjalnie zakaziła się, żeby móc jako ozdrowieniec pójść do teatru, kina czy na koncert. Niestety kobieta wkrótce zmarła, o czym poinformował zespół Asonance.

Syn wokalistki, Jan Rek, obwinia ruchy antyszczepionkowców o śmierć swojej matki, która im uwierzyła. Media podają, że pomysł piosenkarki, by się celowo zarazić poparło wielu jej przyjaciół.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.