Zmiana zasad w "Milionerach" z powodu koronawirusa. Co to znaczy dla uczestników?

04.12.2020 15:53
Milionerzy, Hubert Urbański Fot. Bartosz KRUPA/East News

Zmiany w "Milionerach". Z powodu pandemii koronawirusa wycofano jedno z kół ratunkowych.

Teleturniej "Milionerzy" prowadzony przez Huberta Urbańskiego nadal przyciąga wielu widzów przed ekrany telewizorów. Zasady programu są dosyć proste - spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba, która może zdobyć milion złotych, jeśli prawidłowo odpowie na 12 pytań. Jeżeli ma problem z pytaniem, może skorzystać z 3 kół ratunkowych - telefon do przyjaciela, pytanie do publiczności i pół na pół. Jedna z opcji jednak znikła z teleturnieju "Milionerzy".

Polecamy

Zmiana zasad w "Milionerach" z powodu koronawirusa. Co to znaczy dla uczestników?

Od 3 grudnia 2020 pojawiły się zmiany w teleturnieju "Milionerzy". Wprowadzono bowiem nowe koło ratunkowe, które znane jest z brytyjskiej edycji programu. Chodzi o zamianę pytania na inne, losowe. Zniknie natomiast pytanie do publiczności, bowiem obecnie program jest nagrywany bez widzów w studiu. Jest to oczywiście spowodowane pandemią koronawirusa.

3 grudnia 2020 wyemitowano specjalny, mikołajkowy odcinek "Milionerów", w trakcie którego wprowadzono już nowe koło ratunkowe. W programie zobaczyliśmy Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego oraz Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika. Wygrana została przeznaczona na cele charytatywne. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.