Znaki w polu. Czy to kolejna oznaka UFO w Polsce?

23.07.2020 17:06
Znaki w polu. Czy to kolejna oznaka UFO w Polsce?   Fot. . APP/REPORTER (zdjęcie poglądowe)

Mieszkaniec Nadarzyc w województwie kujawsko-pomorskim obudził się kilka dni temu, odnajdując w swoim polu niezwykłe znalezisko. Czy te symbole to znaki od UFO?

Kilka dni temu w „Teleexpressie” wyemitowano materiał, w którym rolnik z Nadarzyc opowiadał o niezwykły znalezisku w swoim polu. Nad ranem okazało się bowiem, że ktoś wyrył kręgi w jego polu. Wyglądają one jak zrobione cyrklem, a całość przypomina nietypowy symbol

Przeczytaj także

Tajemnicze kręgi w zbożu

W materiale „Teleekspressu” mogliśmy usłyszeć, że:

„Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że to nie wygląda na dzieło ludzkiej ręki. W Nadarzycach koło Wrześni pojawiły się tajemnicze kręgi w zbożu”.

Przeczytaj także

Tajemnicze kręgi w zbożu – zobacz jak wyglądają

Tajemnicze kręgi z lotu ptaka sfotografował jeden z użytkowników Twittera. Na koncie niejakiego Jonasa Jensena możemy zobaczyć, jak wyglądają sławetne „tajemnicze kręgi”. Są przerażające?

Czy to znaczy, że czeka nas inwazja Obcych?

Warto przypomnieć, że od znaków w polu rozpoczynał się dreszczowiec M. Night Shyamalana „Znaki”, w którym Bruce Willis i Joaquin Phoenix musieli bronić swojego domu przed nalotem Obcych. Czy nietypowe znaki w polskim polu oznaczają, że czeka nas podobny scenariusz inwazji? A może po prostu mężczyzna znalazł sposób, aby pojawić się w jednym z wydań „Wiadomości” i rozpromować swoją miejscowość? Jedynie czas pokaże, co teraz nastąpi. Pewne jest, że właściciel pola chwilowo ma rozterkę, czy już ścinać resztę pola, czy jeszcze zaczekać.

Czytaj także: 27-latek niesie 15-kilogramowy krzyż przez Polskę, aby "nawrócić naród". Modli się o Państwo Boże.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.