Pogoda
23.07.2020 17:06

Znaki w polu. Czy to kolejna oznaka UFO w Polsce?

Mieszkaniec Nadarzyc w województwie kujawsko-pomorskim obudził się kilka dni temu, odnajdując w swoim polu niezwykłe znalezisko. Czy te symbole to znaki od UFO?

Znaki w polu. Czy to kolejna oznaka UFO w Polsce?
fot. APP/REPORTER (zdjęcie poglądowe)

Kilka dni temu w „Teleexpressie” wyemitowano materiał, w którym rolnik z Nadarzyc opowiadał o niezwykły znalezisku w swoim polu. Nad ranem okazało się bowiem, że ktoś wyrył kręgi w jego polu. Wyglądają one jak zrobione cyrklem, a całość przypomina nietypowy symbol

Ufo nad Polską
Ufo nad Polską
Przeczytaj także UFO na Polską? Niezidentyfikowane obiekty widziano w kilku miejscach [WIDEO]

Tajemnicze kręgi w zbożu

W materiale „Teleekspressu” mogliśmy usłyszeć, że:

"

„Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że to nie wygląda na dzieło ludzkiej ręki. W Nadarzycach koło Wrześni pojawiły się tajemnicze kręgi w zbożu”. "

Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Przeczytaj także UFO nad USA, zniszczenie Białego Domu i panika na ulicach. Tak wyglądała nietypowa akcja promocyjna "Dnia niepodległości"

Tajemnicze kręgi w zbożu – zobacz jak wyglądają

Tajemnicze kręgi z lotu ptaka sfotografował jeden z użytkowników Twittera. Na koncie niejakiego Jonasa Jensena możemy zobaczyć, jak wyglądają sławetne „tajemnicze kręgi”. Są przerażające?

Straszne?

Czy to znaczy, że czeka nas inwazja Obcych?

Warto przypomnieć, że od znaków w polu rozpoczynał się dreszczowiec M. Night Shyamalana „Znaki”, w którym Bruce Willis i Joaquin Phoenix musieli bronić swojego domu przed nalotem Obcych. Czy nietypowe znaki w polskim polu oznaczają, że czeka nas podobny scenariusz inwazji? A może po prostu mężczyzna znalazł sposób, aby pojawić się w jednym z wydań „Wiadomości” i rozpromować swoją miejscowość? Jedynie czas pokaże, co teraz nastąpi. Pewne jest, że właściciel pola chwilowo ma rozterkę, czy już ścinać resztę pola, czy jeszcze zaczekać.

Czytaj także: 27-latek niesie 15-kilogramowy krzyż przez Polskę, aby "nawrócić naród". Modli się o Państwo Boże.

Tagi: Newsy UFO