Pogoda
11.10.2016 17:52

Znamy datę premiery Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda to powrót BioWare do popularnej serii gier action-RPG osadzonej w realiach science-fiction. Od czasu premiery poprzednich części sporo się zmieniło, jednak większość rzeczy, za które gracze pokochali serię pozostało bez zmian.

Znamy datę premiery Mass Effect: Andromeda
foto: kadr z wideo

Pomimo, że oryginalnie zapowiadano kolejną odsłonę serii Mass Effect jeszcze na 2016 rok, Andromeda zostało wypchnięte przez Electronic Arts do czwartego kwartału roku fiskalnego 2017. Biorąc to pod uwagę, możemy zakładać, że następną część tego action-RPG ujrzymy gdzieś pomiędzy 1 stycznia a 31 marca 2017 roku. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie Dark Horse Comics niechcący zdradziło, kiedy dokładnie nastąpi premiera kolejnej części gier studia BioWare z serii Mass Effect.

Zauważono, że w sklepie Amazon, na liście produktów wydawcy nadchodzącej książki „The Art of Mass Effect: Andromeda” pojawiła się możliwość jej zakupu przed premierą, która nastąpi 21 marca 2017. Dodatkową informacją, jaka się tam pojawia jest fakt, że książka zostanie wydana „jednocześnie z grą”. To by wskazywało, że premiera gry odbędzie się właśnie w marcu 2017. Po sprawdzeniu Amazon UK okazuje się, że data premiery książki jest ustalona na 23 marca 2017, co może być spowodowane opóźnieniem wydania gry na rynku europejskim.

Screenshot, na którym widać datę premiery książki i informację o jednoczesnym wydaniu gry:

mass effect andromeda book

Jak dotąd, informacja nie jest jeszcze potwierdzona, jednak daty pokrywają się z sugestiami Electronic Arts odnośnie końca ich roku fiskalnego.

Najświeższy zwiastun gry zawierający materiał z gameplay'u znajdziecie poniżej:

Czekacie z niecierpliwością na kolejną odsłonę przygód w uniwersum Mass Effect?

Maciej Daszuta
Tagi: Gry Mass Effect