Znamy cenę Motoroli Razr

21.11.2019 11:05
Znamy cenę Motoroli Razr Fot. źródło: materiały prasowe, Motorola

Motorola Razr będzie kosztować tyle, że z łatwością kupicie sobie za nią nerkę na czarnym rynku. 

Nowa wersja kultowego RAZR będzie dostępna w Polsce od stycznia 2020 roku. Telefon będzie dostępny tylko i wyłącznie w ofercie Orange, który jako jedyny dostawca telekomunikacyjny mocniej stawia na standard eSim. Nie znamy jeszcze oficjalnej ceny telefonu, ale możemy wywnioskować, ile będzie kosztować w Polsce RAZR po tym, jak twórcy podali jego europejską cenę.

Motorola RAZR - cena

Mimo braku oficjalnej ceny w Polsce wiemy, że Amerykanie zapłacą u siebie 1499 dolarów podczas gdy Europejczycy będą musieli dać 1599 euro.

Przeczytaj także

Po bardzo złożonym matematycznym równaniu jesteśmy w stanie ocenić, że w Polsce Motorola RAZR będzie kosztował około 6900 złotych.

Oczywiście cena RAZR to nic dla fanów gadżeciarskich smartfonów. Samsung Galaxy Fold kosztował w końcu 9000 zł, a sprzedał się na pniu. 

RAZR to jednak sprzęt, który, chociaż może podobać się pod względem designu, raczej zawodzi pod każdym innym. Dwa aparaty (16 i 8 MPix), mała pojemność baterii i marny procesor Qualcomm Snapdragon 710. Oczywiście w codziennym użyciu są to wystarczające specyfikacje, ale gdy płacisz za telefon 7000 zł ,masz nadzieję, że dostaniesz więcej niż sentymentalną pamiątkę z nowoczesnym wyglądem.

Zobacz także: Google Pay i Apple Pay będą mieć w Polsce nowego konkurenta. Nadchodzi Lidl Pay

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.