Pogoda
26.04.2017 13:32

Znany YouTuber odzyskał uprawnienia do kierowania pojazdami

Rafonix, bo o nim mowa, zasłynął w internecie snapami na których pokazywał swoje utarczki z policją. 24 kwietnia 2017 roku, pochwalił się na swoim fanpage zdanym egzaminem na prawo jazdy.

Znany YouTuber odzyskał uprawnienia do kierowania pojazdami
foto: kadr z wideo

Sławny YouTuber, Rafonix, znany przede wszystkich ze swoich streamingów gier oraz dzwonienia do prostytutek, pół roku temu utracił prawo jazdy. Mimo braku uprawnień sukcesywnie wypuszczał do sieci filmiki, pokazujące jego popisy za kierownicą.

Dwa dni temu, 24 kwietnia 2017 roku, na swoim fanpage pochwalił się pozytywnie zdanym egzaminem na prawo jazdy. Co ciekawe zdjęcie wrzucone jest z pozycji kierowcy auta a nie pasażera, co może sugerować iż mimo nie posiadania jeszcze dokumentu prawa jazdy YouTuber kieruje pojazdami.

Nadpobudliwy styl bycia gwiazdki internetu, daje się odczuć podczas jego streamingów. Najbardziej nieprzewidywalną maskę przybiera w momencie nagrywania gier hazardowych. Niestety, filmiki z jego zabawy za kierownicą zniknęły z sieci ale bardzo jesteśmy ciekawi czy i tam jest taki jak przy streamach.

Aleksandra Kopka
Tagi: Duperele Rafonix prawo jazdy