Znany dziennikarz masturbował się podczas wideokonferencji. "Popełniłem żenująco głupi błąd"
21.10.2020 10:59
Znany dziennikarz masturbował się podczas wideokonferencji. "Popełniłem żenująco głupi błąd" Fot. Shuttenstock (zdjęcie poglądowe)

Słynny redaktor zaliczył ostatnio ogromną wpadkę. Zobacz, co zrobił podczas jednej z wideokonferencji!

W dobie koronawirusa praca zdalna to codzienność. Wideokonferencje zastępują zarówno spotkania biurowe, jak i lekcje w szkole. Jednak nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem.

Znany dziennikarz masturbował się podczas wideokonferencji

20 października 2020 amerykańskie media obiegła szokująca wiadomość. Bardzo krępującą wpadkę zaliczył bowiem znany i lubiany publicysta "New Yorkera".

Przeczytaj także

Jeden z bardziej znanych i doświadczonych dziennikarzy tego magazynu, 60-letni Jeffrey Toobin, masturbował się publicznie podczas wideokonferencji poświęconej przygotowaniu jednego z podcastów realizowanych we współpracy z radiem WNYC.

W czasie przerwy w spotkaniu Toobin wszedł na stronę z pornografią i zaczął się masturbować przed komputerem. Był przy tym widoczny dla innych uczestników wideokonferencji, ponieważ zapomniał wyłączyć kamerę i mikrofon. Toobin pochylił laptopa i niechcący pokazał wszystkim uczestnikom swoje genitalia. Świadkowie twierdzą, że dziennikarz dotykał swojego przyrodzenia.

Uczestnicy feralnej wideokonferencji poinformowali natychmiast o całym zajściu szefostwo "New Yorkera".

Popełniłem żenująco głupi błąd, wierząc, że moja kamera była wyłączona. Przepraszam moją żonę, rodzinę, przyjaciół i współpracowników. Myślałem, że jestem niewidoczny, że nikt z uczestników wideokonferencji mnie nie widzi. Myślałem, że wyciszyłem dźwięk.

– tłumaczył dziennikarz.

Przeczytaj także

Redakcja "New Yorkera", zawiesiła w obowiązkach publicystę Jeffreya Toobina do czasu zakończenia postępowania wyjaśniającego.

Często się zdarza, że czujne oko kamery wyłapuje napalonych i niczego nieświadomych ludzi. W lutym 2020 pasażer rozebrał się na tylnym siedzeniu miejskiego autobusu i zaczął się onanizować. Jedna z przerażonych pasażerek powiadomiła o sprawie kierowcę. Równie ciekawa historia przydarzyła się nieco później na lotnisku. Pracownicy lotniskowego punktu informacyjnego uprawiali seks na oczach setek czekających na odprawę pasażerów.

Zobacz również: Półnaga kobieta masturbowała się w sklepie IKEA. Sieć przypomina klientom, że to zabronione [WIDEO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.