Znany polski youtuber ścigany za pedofilię. Uważa, że to przez zazdrość

Michał Tomaszkiewicz
26.03.2018 11:23
Znany polski youtuber ścigany za pedofilię. Uważa, że to przez zazdrość Fot. kadr z wideo

Skasowany kanał w serwisie YouTube i śledztwo z urzędu wszczęte przez prokuraturę – taki koniec spotkał jednego z polskich streamerów, budującego swoją popularność na kontrowersjach, mowie nienawiści oraz nakłanianiu nieletnich do obnażania się.

Gural zdobył w polskim internecie całkiem sporą popularność – jego kanał YouTube miał ponad 200 000 subskrypcji. Youtuber specjalizował się w transmisjach, w których w wulgarny sposób okazywał brak szacunku dla swoich rozmówców.

Mężczyzna transmitował między innymi rozmowy z nieletnimi fankami, w których namawiał je do obnażania się przed kamerą i wulgarnie namawiał do seksu. Dziewczynki informował, że rozmowa jest prywatna i że nikt ich nie zobaczy. Jedną z takich transmisji oglądało 30 000 osób.

Gural namawiał dzieci do obnażania się w internecie

Fragmenty szokującej działalności youtubera zostały opublikowane przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Uwaga – materiał jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych.

Gdy o jego działalności zaczęło robić się głośno za sprawą użytkowników wykop.pl, Gural część filmów usunął. Pojawił się także oficjalne oświadczenie, że obława na youtubera to wynik zazdrości i zawiści, że odniósł sukces.

To nie jest tak, że ja jestem w stu procentach winny tego wszystkiego. Sam sobie tego nie nagłośniłem. Wszyscy tylko pamiętają to, co zrobiłem złego. Tylko to mi wytykają. Nie wiem dlaczego. Przez zazdrość? Przez zawiść? Że mi się powodzi? Czasem robiłem błędy, popełniłem ich dużo. Nie robiłem tak jak trzeba, nie słuchałem rad dobrych ludzi. Uważam, że nie zasłużyłem na takie piekło, przez jakie teraz przechodzę.

Sprawą zajmuje się policja, której udało się ustalić, że przynajmniej jedna z ofiar youtubera jest nieletnia – skończyła dopiero 14 lat. W związku z tym śledztwo zostało wszczęte z urzędu.

Społeczność Wykopu odkopała także inne szczegóły o działalności Gurala. Według ich informacji, youtuber przeniósł się do Poznania po tym, jak ścigał go ojciec jednej z dziewczynek, którą namówił do rozebrania się. Mężczyzna miał też zostać pobity podczas Poznań Game Arena – sprawcą miała być osoba, której matce youtuber groził gwałtem.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.