Zobacz, jak roztapia się klawiatura komputerowa w acetonie

Aleksandra Degórska
07.02.2018 13:12
Zobacz, jak roztapia się klawiatura komputerowa w acetonie Fot. kadr z wideo

Ten timelapse robi naprawdę piorunujące wrażenie - zresztą przekonajcie się na własne oczy.

Co można robić w wolnym czasie? Wiele osób z nudów ogląda słodkie zwierzaczki, śmieszne dzieci czy inne nagranie, które są pożeraczami czasu. Nieco bardziej ambitni lubią oglądać, jak w zwolnionym tempie coś się niszczy - np. co się dzieje, gdy plastikowy przedmiot włoży się do pojemnika z acetonem.

Wprawdzie, wiadomo jaki będzie efekt takiego eksperymentu, ale oglądanie procesu roztapiania się przynosi sporo przyjemności. Osoby z kanału Amazing Timelapse właśnie zaprezentowali nagranie, w którym pokazali, jak klawiatura komputerowa zostaje zanurzona w acetonie. Topiła się ona przez 70 godzin i w sumie wykonano 11 000 zdjęć.

Zobaczcie, jak prezentuje się timelapse:

Ponad 3 minuty czystej przyjemności! Filmy poklatkowe przynoszą wiele satysfakcji i cieszą się sporą popularnością, bo w krótkim czasie można obejrzeć długotrwały proces, jak chociażby odbudowę w 3 godziny samochodu po dachowaniu. Nic, tylko oglądać!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.