Zobacz, jak wygląda pudełko na pizzę, które ułatwi Ci pałaszowanie w łóżku

Olga Konarzycka
15.06.2018 16:41
pizza|undefined Fot. shutterstock.com

Dobre wieści dla miłośników pizzy. Restauracja Boston Pizza stworzyła innowacyjne pudełko, które ułatwi jedzenie… w łóżku.

Uwielbiasz pizzę? Kto nie lubi. Niektórzy, tak jak gitarzysta Killswitch Engage nie mogą się bez niej obejść nawet podczas grania koncertów. Z pewnością więc wielu przytrafiła się sytuacja, gdy w obliczu zmęczenia chcieli w spokoju zjeść ulubiony posiłek leżąc w łóżu. Czynność ta jednak nie należy do specjalnie komfortowych. To gorące pudełko, które parzy ci kolana przydałoby się gdzieś postawić. A przecież nie zrobisz tego na materacu, ryzykując poplamioną pościelą.

I co teraz? Tutaj z odsieczą przychodzą sprytni Kanadyjczycy.

Innowacyjne opakowanie na pizzę

Restauracja Boston Pizza postanowiła stworzyć produkt, który całkowicie zmieni oblicze pałaszowania pizzy w łóżku. Ten pozornie zwykły kawałek kartonu kryje w sobie całkiem zmyślne rozwiązane. Poprzez zgięcie pudełka w odpowiednich miejscach można je bowiem zamienić w wygodny stolik. Zobaczcie sami.

Limitowane pudełka z okazji Dnia Ojca

Limitowana edycja pudełek-stolików została stworzona przez pizzerię z okazji Dnia Ojca. Od 6 do 11 czerwca sieć restauracji prowadziła na Facebooku i Twitterze konkurs opatrzony hasztagiem #BPinBed, w którym można było wygrać jedno z opakowań.

Pomysł Boston Pizza zyskał duże zainteresowanie internautów. I trudno się dziwić, bo takie pudełko z pewnością ułatwia życie. Okazuje się również, że zwykłe kartonowe pudełko można wykorzystać na wiele sposobów. Zespół Killswitch Engage użył ich na przykład do promocji swojej nowej płyty.

I chociaż rozwiązanie na razie dostępne jest jedynie na terenie Kanady, to kto wie, może niedługo pudełka zaczną być produkowane na masową skalę? Nawet jeśli, to raczej mało prawdopodobne, że kiedykolwiek mogłyby dotrzeć do naszego kraju. Ale cóż, nikt nie zabrania trochę pomarzyć.

Olga Konarzycka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.