Zobacz Jasona Stathama tańczącego w samych majtkach w klipie do housowego utworu
14.08.2019 15:50
Zobacz Jasona Stathama tańczącego w samych majtkach w klipie do housowego utworu Fot. kadr z wideo "The Shamen - Comin' On HD"/youtube.com

Czas na prawdziwy #WaybackWednesday - wiecie w jaki sposób Jason Statham zarabiał na życie w 1992 roku? Tańczył w wątpliwej jakości teledyskach housowych. Oto dowód.

Czasami życie pisze naprawdę ciekawe scenariusze - Jason Statham zanim stał się gwiazdą kina akcji, zajmował się modelingiem, nurkowaniem, a także pracą... tancerza w teledyskach. Jeden z nich został przypomniany z okazji premiery "Hobbsa and Shawa", czyli spin-offu "Szybkich i wściekłych". Statham pojawił się w teledysku do "Comin' On" zespołu The Shamen. 

Jason Statham jako tancerz w latach 90.

Singiel został wydany w 1992 roku i towarzyszył mu wspomniany wideoklip, który jest dość zabawny z perspektywy czasu. Można krótko powiedzieć, że nie zestarzał się zbyt dobrze. Jason Statham pięknie w nim tańczy i przy okazji występuje w samych slipach. Jest to widok, którego długo nie zapomnicie:

Przeczytaj także

Jeśli chodzi zaś o sam zespół The Shamen, to początkowo nosił on nazwę Alone Again Or. Potem zmienił nazwę na The Shamen. Zmianie uległ również ich styl muzyczny - panowie zaczęli grać taneczną muzykę elektroniczną stylistycznie nawiązującą do nurtu muzyki rave, dance i techno. Największym sukcesem komercyjnym był album "Boss Drum".

Jason Statham wystąpił ostatnio we wspomnianym filmie "Hobbs and Shaw", gdzie towarzyszył mu Dwayne Johnson. Spin-off "Szybkich i wściekłych" pojawił się w kinach 2 sierpnia 2019 roku. 

Zobacz także: Wyzwanie #bottlecapchallenge hitem internetu. Mistrzostwo świata Jasona Stathama

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.