Pogoda
14.08.2019 15:50

Zobacz Jasona Stathama tańczącego w samych majtkach w klipie do housowego utworu

Czas na prawdziwy #WaybackWednesday - wiecie w jaki sposób Jason Statham zarabiał na życie w 1992 roku? Tańczył w wątpliwej jakości teledyskach housowych. Oto dowód.

Jason Statham
foto: kadr z wideo "The Shamen - Comin' On HD"/youtube.com

Czasami życie pisze naprawdę ciekawe scenariusze - Jason Statham zanim stał się gwiazdą kina akcji, zajmował się modelingiem, nurkowaniem, a także pracą... tancerza w teledyskach. Jeden z nich został przypomniany z okazji premiery "Hobbsa and Shawa", czyli spin-offu "Szybkich i wściekłych". Statham pojawił się w teledysku do "Comin' On" zespołu The Shamen. 

Jason Statham jako tancerz w latach 90.

Singiel został wydany w 1992 roku i towarzyszył mu wspomniany wideoklip, który jest dość zabawny z perspektywy czasu. Można krótko powiedzieć, że nie zestarzał się zbyt dobrze. Jason Statham pięknie w nim tańczy i przy okazji występuje w samych slipach. Jest to widok, którego długo nie zapomnicie:

Foto: materiały prasowe Universal Pictures
Foto: materiały prasowe Universal Pictures
Przeczytaj także Czy Hobbs i Shaw wygraliby starcie z Thanosem? Reżyser filmu ocenia ich szanse

Jeśli chodzi zaś o sam zespół The Shamen, to początkowo nosił on nazwę Alone Again Or. Potem zmienił nazwę na The Shamen. Zmianie uległ również ich styl muzyczny - panowie zaczęli grać taneczną muzykę elektroniczną stylistycznie nawiązującą do nurtu muzyki rave, dance i techno. Największym sukcesem komercyjnym był album "Boss Drum".

Jason Statham wystąpił ostatnio we wspomnianym filmie "Hobbs and Shaw", gdzie towarzyszył mu Dwayne Johnson. Spin-off "Szybkich i wściekłych" pojawił się w kinach 2 sierpnia 2019 roku. 

Zobacz także: Wyzwanie #bottlecapchallenge hitem internetu. Mistrzostwo świata Jasona Stathama

Tagi: News Jason Statham