Zobacz wyjątkowe ogłoszenie „typowego Seby” z Oplem Astrą w roli głównej

Aleksandra Kopka
27.04.2017 10:14
Zobacz wyjątkowe ogłoszenie „typowego Seby” z Oplem Astrą w roli głównej Fot. Printscreen aukcja OLX.pl

Zawsze marzyliście o wyjątkowym samochodzie, za którym na ulicy każdy się ogląda? „Typowy Seba” sprzedaje Opla Astrę i uwierzcie nam, że ten samochód zrobi wrażenie na wszystkich.

Opel Astra jest samochodem chętnie tuningowanym. Na portalach aukcyjnych znajdziecie całą masę różnych dodatków do tego modelu. Nie koniecznie pasujących do siebie stylistycznie. Nie bójmy się powiedzieć tego, że część tych dodatków jest po prostu nieudana. Pół biedy kiedy tuning polega na zmianie kołpaków na nowe, ale kiedy w ruch idzie wyobraźnia, powstają projekty takie jak ten z Zabrza.

W serwisie aukcyjnym OLX znaleźliśmy perełkę. Jest to Opel Astra z 1999 roku, legitymujący się silnikiem 1.6 w benzynie. Nie było by nic ciekawego w tej aukcji gdyby nie wysmakowany wygląd zewnętrzy, oraz wewnętrzny auta. Mamy wrażenie, że właściciel kupił wszystko co było tanie w dziale tuningu i zamontował w samochodzie.

Karoserię Opla zdobią dokładki, dyfuzory, podwójny wydech oraz masa innych pierdół, które nigdy nie powinny się tam znaleźć. We wnętrzu dominuje kolor żółty i motyw płomieni. W drzwiach zostały zamontowane specjalne diody led, które przy wysiadaniu z samochodu wyświetlają logo marki.

Właściciel o imieniu Sebastian sprzedaje Opla, pieszczotliwie nazwanego „SEEBA” co może sugerować napis na tylnej klapie, ze względu na zmianę pracy i konieczność kupienia innego z instalacją gazową. Jeśli ktoś chciałby ten wyjątkowy egzemplarz to szczerze polecamy zajrzeć na OLX.

To ogłoszenie zachwyciło nas stylistyką sprzedawanego auta, ale pod względem marketingu nie może równać się z ogłoszeniem Forda Fiesty.

 

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.