Pogoda
02.07.2018 10:40

Zobaczcie Wiedźmina walczącego z gryfem w stylu animacji z „Samuraja Jacka”

A co gdyby Geralt pojawił się w „Samuraju Jacku”? Byłoby dobrze i byłoby krwawo, czyli tak, jak tygryski lubią najbardziej.

Wiedźmin
foto: kadr z wideo

Produkcja Genndy'ego Tartakovsky'ego powstała w 2001 roku i doczekała się czterech sezonów, których kres nastąpił w 2004 roku. Samuraj o imieniu Jack powrócił w 2017 roku w ostatnim sezonie swojego serialu. Produkcja od zawsze była komplementowana za ciekawy styl animacji, świetne udźwiękowienie i dodającą klimatu muzykę.

Do tego oczywiście nie można zapomnieć o stylizowanych scenach walki, które mogliśmy zobaczyć w serialu „Samuraj Jack”. Właśnie te wszystkie cechy serialu spowodowały, że kanał Mashed postanowił przygotować „Samurai Witchera”, w którym zamienili Jacka na Geralta, a armię robotów na gryfa. Zobaczcie efekty ich pracy:

Wiedźmin w świecie samuraja Jacka

Wideo pokazuje nie tylko samą walkę, ale również proces przygotowania do starcia z gryfem. Geralt napełnia owieczkę różnego rodzaju chemikaliami i trocinami, a także smaruje swój miecz dziwnym zielonym specyfikiem. Natomiast osoby spostrzegawcze zobaczą na jednym z drzew list gończy wystawiony za samym samurajem Jackiem (lewa strona ekranu, 1:20).

Twórcy zapowiadają, że nie zamierzają spoczywać na laurach - w komentarzu pod filmikiem możemy zobaczyć, że mashed już teraz zapytało się, co fani chcą zobaczyć w następnych produkcjach o wiedźminie-samuraju. Jeden z najlepiej ocenianych komentarzy twierdzi, że w kolejnych wideo Geralt powinien zacząć używać znaków, aby sprawić, by walka jest nieco bardziej różnorodna.

Serial Wiedźmin na Netflix

Serial „Wiedźmin”, który zadebiutuje na serwisie Netflix, od dawna wzbudza ogromne zainteresowanie wśród fanów sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego i gier na jej podstawie. Fani „Wiedźmina” od momentu ogłoszenia pracy nad serialem zachodzą w głowę, kogo zobaczą w roli takich postaci jak Geralt, Yennefer czy Triss. Postanowiliśmy nawet zapytać Was w naszej sondzie, którzy aktorzy najlepiej wypadliby jako bohaterowie świata Sapkowskiego. W serialu obsadziliście Madsa Mikkelsena w roli tytułowej, Evę Green jako Yennefer i Eleanor Tomlinson jako Triss. Czy te przewidywania się sprawdzą?

Kamil Kacperski
Tagi: Wiedźmin