Sprawdźcie, jak Terminator radzi sobie w Mortal Kombat. Arnold Schwarzenegger na zwiastunie

01.10.2019 15:34
Sprawdźcie, jak Terminator radzi sobie w Mortal Kombat. Arnold Schwarzenegger na zwiastunie Fot. screen youtube mortal kombat

Sub-Zero, który staje naprzeciwko T-800 to już nie tylko marzenia nastolatków — to rzeczywistość.

W ostatnich czasach na porządku dziennym jest łączenie ze sobą różnego rodzajów gier i filmów. W Fortnicie gracze mogli trafić do Gotham, a w PUBG możemy wcielić się w postaci znane z "The Walking Dead". Na tej samej zasadzie swoje DLC zaczęło tworzyć NetherRealms Studios odpowiedzialne za Mortal Kombat. Twórcy przygotowali dla graczy wiele niespodzianek w ciągu nadchodzących miesięcy. Pierwszą z nich jest możliwość zagrania jako Terminator T-800, w którego wcieli się oczywiście Arnold Schwarzenegger.

Terminator dołącza do Mortal Kombat 11

O tym, że Terminator dołączy do uniwersum Mortala, wiedzieliśmy już od sierpnia, ale dzisiaj możemy w końcu zobaczyć jakim arsenałem ruchów będzie się posługiwał. W krótkim 3-minutowym trailerze możemy zobaczyć, jak Arnie radzi sobie w walce. T-800 chętnie korzysta z broni palnej w tym ze swojej kultowej strzelby.

Przeczytaj także

Co ciekawe, jeśli T-800 zostanie zaatakowany przy pomocy ognia, jego "ciało" spali się i pozostanie sama konstrukcja z metalu. Wydaje się, że twórcy MK znaleźli sposób na to, aby otworzyć się na graczy, którzy dotąd nie cenili sobie bijatyk. Poniżej możecie zobaczyć pełną listę nadchodzących DLC:

  • Terminator – 8 października 2019
  • Sindel – 26 listopada 2019
  • Joker – 28 stycznia 2020
  • Spawn – 17 marca 2020

Muszę przyznać, że zwłaszcza Spawn przykuwa moją uwagę i po raz pierwszy od dawna ponownie zainstalowałem na swoim PlayStation MK 11, aby móc niedługo przetestować najnowszą postać.

Zobacz także: Nowy "Mortal Kombat" ma przypominać "Deadpoola"

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.