Pogoda
08.11.2019 10:57

Zobaczcie, jak wygląda aportujący waleń [WIDEO]

Grupa afrykańskich marynarzy spotkała w pobliżu bieguna południowego mokrego ssaka, który miał ochotę się z nimi pobawić.

wieloryb
źródło: shutterstock

Nagranie zostało zapostowane na facebooku przez jednego z uczestników wyprawy. Grupa południowoafrykańskich żeglarzy nawiązała wyjątkową relację z białuchą arktyczną, która w trakcie ich spotkania zachowywała się trochę jak przerośnięty wodny szczeniak.

Wieloryb gra w rugby

Wideo pojawiło się na Facebooku należącym do Alona Kowena. Pokazuje ono, jak jeden z mężczyzn rzuca piłkę do oceanu, aby po chwili otrzymać ją z powrotem od młodego wieloryba.

kot
kot
Przeczytaj także Kot, który przerwał mecz NFL nadal na wolności!

Na nagraniu zwierze nie kryje swojej ekscytacji i podpływa z wielkim wigorem, aby odrzucić piłkę do rugby mężczyznom znajdującym się na łodzi.

Kowen, który jest odpowiedzialny za nagranie, stwierdził, że białucha świętowała razem z marynarzami niedawne zwycięstwo RPA. Drużyna narodowa tego kraju pokonała w trakcie Mistrzostw Świata w Rugby Anglię 32 do 12.

Białucha arktyczna osiąga nawet 4 metry długości i jest w stanie ważyć do 1,5 tony. Zwierzęta te żyją najczęściej w niewielkich grupach i żywią się rybami, skorupiakami i głowonogami. Białucha występuję w wodach Arktyki, ale zdarza jej się zapuścić w górę niektórych rzek.

Oprócz tego są słodkie i ładne i wszyscy je kochają. Zwłaszcza po takim nagraniu.

Zobacz także: Naukowcy nauczyli jeździć szczury malutkimi samochodzikami. Okazało się, że je to odpręża

Tagi: Duperele