Pogoda
11.12.2017 15:57

Zobaczcie pierwszy zwiastun nowej gry z uniwersum The Walking Dead

Studio Overkill pokazało pierwszy zwiastun gry „OVERKILL's The Walking Dead”. Zobaczcie jak wygląda nowa produkcja twórców „Pay Day 2” osadzona w uniwersum The Walking Dead.

Zobaczcie pierwszy zwiastun nowej gry z uniwersum The Walking Dead
foto: kadr z wideo

Szalenie popularna seria komiksów została wykorzystana już jako materiał źródłowy dla serialu telewizyjnego, a także jako doceniona przez krytyków gra przygodowa produkowana przez studio Telltale. Teraz studio Overkill zaoferuje graczom możliwość swobodnego mordowania zombie w nowej kooperacyjnej grze akcji „OVERKILL's The Walking Dead”.
W pierwszym udostępnionym zwiastunie poznajemy jednego z czterech protagonistów, Aidena. Akcja gry rozgrywa się w dotkniętym apokalipsą Waszyngtonie, więc widoki podczas gry będą co najmniej interesujące. Warto zwrócić uwagę na jakość grafiki, która jest po prostu świetna:

Wszyscy bohaterowie mają swoje specjalne zdolności, własne drzewko rozwoju oraz różne historie. W tej czteroosobowej grupie wykonamy wiele misji i raidów, które mają na celu uzupełnianie zaopatrzenia oraz znajdowaniu kolejnych postaci, które mają potem pomagać w obronie naszej bazy przed agresorami. 

Gra ma się dziać niedługo po wybuchu epidemii w stolicy USA, co jest ciekawie pokazano w zwiastunie - Aidena widzimy przypominającego sobie czasy, gdy chodził jeszcze do pracy i miał normalne życie. Następnie twórcy pokazują nam teraźniejszość i bohatera posługującego się pałką z gwoździami, która na myśl przywodzi broń, którą posługuje się komiksowy złoczyńca Negan. 

Data premiery „OVERKILL's The Walking Dead” nie została na razie ogłoszona.

Kamil Kacperski
Tagi: Gry The Walking Dead