Zobaczcie zwiastun premierowy „Red Dead Redemption 2”

Kamil Kacperski
19.10.2018 11:17
Zobaczcie zwiastun premierowy „Red Dead Redemption 2” Fot. kadr z wideo

Nowa gra studia Rockstar trafi do sprzedaży już 26 października 2018 roku - przypomina nam o tym najnowszy zwiastun produkcji o kowbojach i bandytach. Zobaczcie wideo.

Nowy trailer „Red Dead Redemption 2” nie przeraża długością, bo trwa zaledwie minutę. Jest za to przepełniony ciekawymi dialogami (jeden z nich może nawet nawiązywać do „GTA: San Andreas”) oraz gościnnym występem Johna Marstona, czyli protagonisty pierwszej odsłony RDR. Arthur i gang Van Der Lindego sieją postrach na pustkowiach, ale jednocześnie nie zapominają o rodzinie i lojalności. 

Wygląda na to, że Rockstar przygotuje emocjonalną przygodę, w której gracze będą mieli wpływ na to, jaki los spotka ich przestępczą familię. Zanim jednak do tego dojdzie, możemy obejrzeć nowy zwiastun i z cierpliwością czekać na premierę produkcji:

Red Dead Redemption 2 z finałowym zwiastunem

Do premiery „Red Dead Redempiton 2” zostało już niewiele czasu, więc twórcy gry rozpoczęli promowanie gry poza branżowymi targami. Drobne kontrowersje wywołał współzałożyciel studia Rockstar, Dan Houser, który spotkał się z reporterami portalu Vulture. Twórca opowiadał o procesie powstawania tak ogromnej produkcji, a także o tym, w jaki sposób firma radzi sobie z celebrytami, którzy występują gościnnie w ich grach. Graczy zdenerwował jednak fakt, że w trakcie rozmowy mężczyzna wyjawił, iż kilkukrotnie pracownicy Rockstar pracowali po 100 godzin w tygodniu. 

Sprawa stała się na tyle głośna, że kilkanaście godzin później deweloper wystosował oficjalne oświadczenie w tej sprawie, w którym wytłumaczył, że firma nigdy nie przymuszała pracowników do nadgodzin, a Houser mówił jedynie o starszej drużynie scenarzystów - to właśnie oni przez trzy tygodnie projektu spędzali w pracy tak ogromną ilość pracy. Twórcy już wcześniej obiecywali przywiązanie do detali - w końcu nawet rozmiar jąder konia ma się zmieniać w zależności od pogody. Oprócz tego w „Red Dead Redemption 2” pojawi się ponad 200 różnych gatunków zwierząt i każdy z nich będzie miał swoje unikalne zachowania. 

Kiedy premiera Red Dead Redemption 2?

Rockstar Games zapowiedział również betę „Red Dead Online”, czyli multiplayerową wersję Dzikiego Zachodu od twórców „GTA”. Beta będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy gry „Red Dead Redemption 2”, niezależnie od platformy. Sama produkcja trafi do sprzedaży sprzedaży już 26 października 2018 roku na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.