Pogoda
04.10.2019 12:59

Zombie w Apex Legends. Twórcy szykują niespodziankę na Halloween

Dopiero co ruszył trzeci sezon Apex Legends, a już trafiają do nas informacje o kolejnych nowościach, jakie mają pojawić się w tytule od Respawn.

apex legends
foto: materiały prasowe Respawn

Najnowsze wieści pochodzą od jednego z data minerów zajmujących się produkcją od EA. Shrugtal (tak się nazywa "górnik danych") odkrył, że Respawn planuje specjalny event z okazji Halloween, który będzie nosił tytuł "Fight or Fright". W jego ramach odwiedzimy nową mapę "Shadowfall", na której czeka nas całkiem nowy tryb rozgrywki.

Legendy vs Zombie w Apex Legends

Shrugtal był w stanie wynaleźć w folderach gry informacje na temat nadchodzącego wydarzenia, w tym krótki, kilkusekundowy filmik. Potwierdza on, że pokonane przez graczy Legendy nie będą znikały z planszy, a będą zamieniały się w szybkie i mordercze zombie. 

 

"Nowa" mapa będzie tak naprawdę mroczną wersją Kings Canyon i zobaczymy nad nią zielonookie lewiatany. Shrugtal był w stanie odkopać również część zapowiedzi specjalnego wydarzenia w plikach tekstowych gry.

"

Przez ograniczony czas: wypaczona wersja gier Apex będzie gościć w nocy w opuszczonym Kings Canyon tajemniczą postać, znaną tylko jako Revenant. Solo Legends powraca, ale z mroczną niespodzianką — kiedy Legendy umierają, odradzają się jako członkowie Shadow Squad - stale rosnącej grupy mrocznych Legend, które wracają z martwych o zwiększonej mobilności i brutalnych atakach w zwarciu, aby prześladować swoich żywych odpowiedników. Ostatnich 10 Żywych Legend połączy siły, aby spróbować uciec, podczas gdy Oddział Cienia będzie chciał ich powstrzymać za wszelką cenę. "

Media sugerują, że Revenant może być kolejną grywalną postacią, jaka pojawi się w tytule od Respawn. Chociaż jego ksywka nie pokrywa się z żadnym z 13 imion, które wyciekły do sieci na początku września 2019, a które miały być listą nadchodzących grywalnych Legend.

Zombie to nie wszystkie stworzenia, które będą próbowały nas zamordować. Gdy trafimy do Shadowfall, gracze będą musieli się również bronić przed pająkami rozsianymi po całej mapie.

Pytanie, jakiego asa w rękawie skrywa w tym momencie Fortnite. 3 sezon ponownie spowodował, że produkcja Respawn może zagrozić pozycji lidera wśród najpopularniejszych Battle Royal na rynku. A opisany powyżej nowy tryb gry na Halloween może przyciągnąć kolejne rzesze fanów.

Zobacz także:  Top 10: Najlepsze Battle Royale, w jakie możecie zagrać

Tagi: Gry