Został twarzą galerii, bo Wykop stwierdził, że tak będzie śmieszniej

22.11.2019 11:37
Został twarzą galerii, bo Wykop stwierdził, że tak będzie śmieszniej Fot. źródło: pexels.com

Galeria handlowa w Krośnie ogłosiła konkurs, który miał wyłonić jej twarz. Zwycięzcą miała zostać osoba, która otrzyma najwięcej lajków pod swoją fotką. Wykopowicze zdecydowali się wesprzeć jedynego mężczyznę z grona 9 kandydujących osób.

Galeria Krosno chciała po prostu znaleźć twarz, która będzie reklamowała jej obiekt. Pewnego dnia na terenie budynku kandydaci byli fotografowani przez profesjonalnego fotografa, po czym ich zdjęcia pojawiały się na facebookowym profilu galerii. Następnie, aby wyłonić zwycięzcę, fani musieli głosować na swojego ulubionego kandydata, tudzież kandydatkę. Jeden z wykopowiczów otrzymał wiadomość od kandydatki z prośbą o głos, na który odpowiedział negatywnie. Kobieta zareagowała dosyć obcesowo i obraziła się na niego. Internauta postanowił się zemścić. 

Mężczyzna zostanie twarzą Galerii Krosno z powodu żartu internautów

Wykopowicz postanowił sprawdzić wszystkie kandydatury na twarz galerii i gdy zauważył, że wśród nich znajduje się tylko jeden mężczyzna, podzielił się tym odkryciem z resztą użytkowników popularnego forum.

Przeczytaj także

miraski, w jakiejs pipidowie na podkarpaciu jest konkurs na twarz galerii krosno. w konkursie julki maja po 1000 glosow a jedyny facet w zestawieniu ledwie 30 glosow.

Od momentu tego postu ilość głosów na mężczyznę wzrosła o jakieś 37470, a głosowanie nadal trwa. Jego koniec zapowiedziany jest na 29 listopada 2019 roku i wydaje się niemożliwe, aby mógł nie zostać zwycięzcą. Zwłaszcza, że osoba na drugim miejsce konkursu ma jedynie 1300 głosów.

Z gwiazdą internetowego "pranku" skontaktował się portal naTemat. W rozmowie z nimi mężczyzna przyznał, że jest w szoku.

Nie spodziewałem się czegoś takiego. To coś niewyobrażalnego. Dziękuję wszystkim, którzy docenili mnie i mój wygląd . Bardzo mi się też podobały komentarze. Niektóre były niezwykle oryginalne i śmieszne. Czytałem je wczoraj od południa do późnego wieczora i nie mogłem powstrzymać się ze śmiechu. Podziwiam kreatywność internautów i to, że stworzyli tak humorystyczną i przyjemną atmosferę.

Gratulacje dla Jakuba i na przyszłość pamiętajcie - nie warto spamować znajomych konkursami, w których bierzecie udział. Bo możecie przez nich przegrać.

Zobacz także: Z okazji czarnego piątku Pornhub da wam dożywotni pass na filmy porno

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.