Został zastawiony wózkami sklepowymi, bo zajął dwa miejsca naraz

02.01.2017 11:44
Został zastawiony wózkami sklepowymi, bo zajął dwa miejsca naraz Fot. kadr z wideo

Nie ma niczego gorszego niż ludzie zastawiający dwa miejsca parkingowe w momencie, gdy szukamy wolnej przestrzeni pod zatłoczonym centrum handlowym.

Jeden z kierowców postanowił wziąć sprawy w swoje ręce po tym, jak dostrzegł źle zaparkowanego Nissana Juke’a, okupującego dwa miejsca parkingowe pod sklepem Walmart w Portland, w Maine. Crossover sam w sobie może pochwalić się relatywnie niewielkimi rozmiarami. Mierzy nie więcej niż 4135 mm długości i 1765 mm szerokości, dzięki czemu można nim swobodnie wjechać w dość ciasne miejsca parkingowe.

Mimo to, właściciel samochodu wyprodukowanego przez japońskiego producenta zastawił dwa miejsca parkingowe, co niewykluczone, że było wynikiem samolubnego lub ignoranckiego usposobienia. Po powrocie do swojego pojazdu, zastał go obstawionego dookoła wózkami sklepowymi. To wynik postępowania osoby, która postanowiła dać nauczkę temu niesfornemu kierowcy, nie niszcząc przy tym jego mienia.

W internecie pojawiło się wiele komentarzy dotyczących tego zdarzenia. Zdaniem nielicznych, właściciel Nissana Juke’a i tak miał sporo szczęścia, że trafił na człowieka mającego swoiste poczucie humoru. W innym przypadku, zamiast takiego widoku, mógłby zastać zarysowane kluczem nadwozie.

Jedna z osób przywołała nieco inną historię z parkingiem pod zakładem pracy, gdzie pewien delikwent regularnie zastawiał dwa miejsca parkingowe. Solidarnie postawiono dwa pojazdy obok źle zaparkowanego, tak, by jego właściciel nie mógł dostać się do środka. Jak się potem okazało – kobieta, do której należało niewłaściwie zaparkowane auto, poprosiła o umożliwienie dostania się do niego. I ta metoda przyniosła pożądany skutek. Bohaterka już nigdy nie popełniła na tym parkingu tego błędu.

Przeglądając inne filmy w internecie, nietrudno dojść do wniosku, że wielu kierowców przydałoby się odpowiednio zdyscyplinować. Niestety, osoby zasiadające za kierownicami pojazdów mechanicznych łamią bardzo dużo przepisów ruchu drogowego, np. omijając zatrzymane przed przejściem dla pieszych auta lub przekraczają dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym.

Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.