Zostawił w pociągu heroinę. Zadzwonił na policję i poprosił o ich pomoc

21.07.2020 12:06
Zostawił w pociągu heroinę. Zadzwonił na policję i poprosił o ich pomoc Fot. zdjęcie poglądowe/shutterstock.com

Młody Włoch, który zostawił w pociągu w Rzymie saszetkę z heroiną, poprosił policję o jej odnalezienie i oddanie. Skłamał - powiedział, że w środku są leki.

Do kuriozalnej sytuacji doszło w Rzymie. Jak podaje lokalny portal Roma Today, 34-letni mężczyzna przyjechał do Wiecznego Miasta z pobliskiego Viterbo. Kiedy wysiadł z pociągu, zorientował się, że zostawił w nim saszetkę. Od razu na stacji zwrócił się do funkcjonariuszy policji kolejowej z prośbą o pomoc.

Zostawił heroinę w pociągu. O jej znalezienie poprosił policji

Policjantom wyjaśnił, że w wagonie zostawił bardzo ważne lekarstwo, które jest mu pilnie potrzebne.

Przeczytaj także

Policjanci zawiadomili natychmiast kierownika pociągu i dzięki niemu odzyskali torebkę z pięcioma opakowaniami substancji. Wysłali je do analizy w laboratorium, bo odkryli, że zapominalski pasażer był wcześniej karany za handel narkotykami. Ich podejrzenia się potwierdziły - "lekarstwem ratującym życie" okazała się być heroina.

Narkotyki zostały oczywiście skonfiskowany, a obwoźny handlarz usłyszał zarzuty posiadania narkotyków w celu ich sprzedaży. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.