Pogoda
21.07.2020 15:13

Zrobiła sobie selfie z niedźwiedziem. Przeżyła spotkanie

Młoda turystka z Meksyku zrobiła sobie selfie z niedźwiedziem. Nie był to jednak miły misiek z bajki - kobieta cyknęła zdjęcie z dorosłym niedźwiadkiem z czarnym futerkiem.

Zrobiła sobie selfie z niedźwiedziem. Przeżyła spotkanie
foto: zdjęcie poglądowe/shutterstock.com

Na szczęście całe zajście zostało zarejestrowane przez innych uczestników podróży po meksykańskim parku narodowym. Na wideo (udostępnionym przez portal Sky News) widzimy bowiem, jak misiek podchodzi do młodej kobiety, a następnie zaczyna wąchać jej włosy. Turystka zachowuje jednak zimną krew i dość szybko dochodzi do siebie. Udaje się jej nawet uchwycić selfie ze zwierzakiem.

Kobieta zrobiła sobie zdjęcie z niedźwiedziem

Jesteśmy pewni, że kobieta z pewnością była nieco przerażona całą sytuacją. Na szczęście niedźwiedź po zapoznaniu się z zapachem jej włosów postanowił zrezygnować z dalszej interakcji. Po chwili puścił turystkę i poszedł w swoją stronę. Potem widzimy, że szybko oddaliła się w przeciwnym kierunku, nie chcąc mieć do czynienia z wielkim futrzakiem.

ropucha
ropucha
Przeczytaj także Aby uratować zagrożony gatunek ropuch w Portoryko, naukowcy muszą na nie szczekać

Oczywiście zrobienie sobie zdjęcia ze zwierzęciem nie spodobało się władzom parku, które w oficjalnym oświadczeniu potępiły jej działalność. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z zajścia:

Park pokazał również instrukcję postępowania w podobnych przypadkach. Według ich poleceń, należy zachować bezpieczny dystans, stać spokojnie i w żadnym wypadku nie robić sobie zdjęć z napotkanymi zwierzętami. W innym wypadku może wam wyjść coś takiego:

koala
koala
Przeczytaj także Zobaczcie wzruszające nagranie, na którym miś koala jest ratowany z pożaru [WIDEO]
Tagi: Newsy