Zrobiła sobie selfie z niedźwiedziem. Przeżyła spotkanie
21.07.2020 15:13
Zrobiła sobie selfie z niedźwiedziem. Przeżyła spotkanie Fot. zdjęcie poglądowe/shutterstock.com

Młoda turystka z Meksyku zrobiła sobie selfie z niedźwiedziem. Nie był to jednak miły misiek z bajki - kobieta cyknęła zdjęcie z dorosłym niedźwiadkiem z czarnym futerkiem.

Na szczęście całe zajście zostało zarejestrowane przez innych uczestników podróży po meksykańskim parku narodowym. Na wideo (udostępnionym przez portal Sky News) widzimy bowiem, jak misiek podchodzi do młodej kobiety, a następnie zaczyna wąchać jej włosy. Turystka zachowuje jednak zimną krew i dość szybko dochodzi do siebie. Udaje się jej nawet uchwycić selfie ze zwierzakiem.

Kobieta zrobiła sobie zdjęcie z niedźwiedziem

Jesteśmy pewni, że kobieta z pewnością była nieco przerażona całą sytuacją. Na szczęście niedźwiedź po zapoznaniu się z zapachem jej włosów postanowił zrezygnować z dalszej interakcji. Po chwili puścił turystkę i poszedł w swoją stronę. Potem widzimy, że szybko oddaliła się w przeciwnym kierunku, nie chcąc mieć do czynienia z wielkim futrzakiem.

Przeczytaj także

Oczywiście zrobienie sobie zdjęcia ze zwierzęciem nie spodobało się władzom parku, które w oficjalnym oświadczeniu potępiły jej działalność. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z zajścia:

Park pokazał również instrukcję postępowania w podobnych przypadkach. Według ich poleceń, należy zachować bezpieczny dystans, stać spokojnie i w żadnym wypadku nie robić sobie zdjęć z napotkanymi zwierzętami. W innym wypadku może wam wyjść coś takiego:

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.