Pogoda
06.08.2019 14:25

Zrzucił lodówkę w przepaść. Policja kazała mu wnieść ją za karę z powrotem [WIDEO]

Mario, młody Hiszpan, podzielił się w sieci filmikiem, na którym zrzuca z góry lodówkę. Wideo stało się hitem internetu, a policja po odnalezieniu sprawcy kazała mu wnieść ją własnoręcznie z powrotem.

męzczyzna zrzucający lodówkę w przepaść
foto: kadr z wideo www.youtube.com/watch?v=yowrEIlMxeU

Filmik, który udokumentował przestępstwo, trwa tylko kilkanaście sekund, Widać na nim, jak roześmiany młody człowiek zrzuca lodówkę, żartując że widzimy recykling w akcji.

Młodzieniec zapewne nie spodziewał się, że nagranie stanie się w Hiszpanii tak popularne, i że z tego powodu zostanie odnaleziony przez policję.

Deynn
Deynn
Przeczytaj także Influencerka Deynn pokazuje, jak mierzy się wielkość foremki. Nowy hit internetu [WIDEO]

Do znaczenia doszło w okolicach Almerii, miasta w południowo-wschodniej Hiszpanii.

Za swój czyn Mario został ukarany bardziej surowo, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Mężczyzna nie tylko został zmuszony przez policję do wydobycia lodówki, lecz także otrzyma do zapłacenia grzywnę, a z powodu wybryku stracił pracę.

Nagrał wideo, jak zrzuca lodówkę w przepaść. Musiał wnieść ją z powrotem

Zidentyfikowanie sprawcy nie zajęło hiszpańskiej policjizbyt wiele czasu, jako że na filmie można było zobaczyć wyraźnie tablice rejestracyjne furgonetki. Już kilka dni po pojawieniu się w sieci filmu pokazującego zrzucanie lodówki zamieszczono online wideo pokazujące karę, jako wymierzono sprawcy.

Jak widać z nagrania, wniesienie lodówki nie było wcale łatwym zadaniem:

Nieodpowiedzialny czyn Mario srogo się na nim zemścił. Został zwolniony z pracy, grozi mu kara w wysokości od 900 do nawet 45 000 euro, musiał także uciekać z domu przez presję, jaką wywierały media chcące wyciągnąć z niego informacje na temat zdarzenia.

Mężczyzna przyznał, że żałuje swoje czynu. Według niego na dole wzniesienia znajdowało się wysypisko, jako że wcześniej zauważył inne leżące tam duże sprzęty wyposażenia gospodarstwa domowego. Nagonkę na siebie uważa za brutalniejszą, niż na mordercę.

Zobacz także: Youtuber nagrał film z ciałem samobójcy 

Zgadzacie się z taką karą?

Tagi: Duperele