Związek Rogue i Gambita wchodzi na nowy poziom. W końcu mogą uprawiać seks

Sergiusz Kurczuk
08.03.2018 14:51
Rogue i Gambit |undefined Fot. Rogue and Gambit #5

Czytelnicy czekali na ten moment równie długo, co komiksowi bohaterowie. Para w końcu mogła skonsumować znajomość bez obawy utraty życia. 

W całej historii komiksów wydawnictwa Marvel Comics nie ma chyba bardziej niespotykanego związku niż relacja Rogue i Gambita. Para mutantów od dawna związana z grupą X-Men darzy się namiętnością, która nie może zostać skonsumowana. Ba! Anna Marie i Remy nie mogą się nawet dotknąć! Wszystko przez absorpcyjne moce dziewczyny. Jednak najnowsza miniseria zatytułowana po prostu „Rogue and Gambit” zmieniła sytuację na korzyść głównych bohaterów. Obniżenie poziomu mocy zakończyło się oczywiście w łóżku. Czytelnicy 3. numeru historii pisanej przez Kelly Thompson i ilustrowanej kreską Pere Pereza byli świadkami wiekopomnej chwili. 

Rogue i Gambit uprawiają seks

5-odcinkowa seria opowiada o śledztwie, którego podjęli się Rogue i Gambit za namową Kitty Pryde. Mutanci wybrali się pod przykrywką na wakacyjną wyspę, gdzie w tajemniczych okolicznościach znikają mutanci. Komiks przypomina tradycyjną, komiksową walkę dobra ze złem, połączaną... z terapią dla par. Główni bohaterowie, rozwiązując zagadkę, wyjaśniają sobie też wiele aspektów ich związku. Poruszane są takie wątki jak pocałunek Rogue z Deadpoolem, pierwsze spotkanie z Gambitem, kłótnie i wiele innych sporów, w których nie padło ostatnie słowo. W międzyczasie bohaterowie odkrywają, że za zniknięciami stoi całkiem nowy złoczyńca imieniem Lavish. Czarny charakter stworzył plan, w którym pojawiają się moce wysysania zdolności i pamięci innych mutantów, a także budowa armii klonów. 

3 - okładka Fot. foto: Rogue and Gambit #3

Lavish stworzył złe odpowiedniki tytułowych bohaterów, które zostały ubrane w dawne kostiumy Rogue i Gambita. W końcu dochodzi do konfrontacji oryginałów z klonami i stanięcia oko w oko z nowym złoczyńcą. Zanim jednak do tego doszło, czytelnicy mieli okazję zobaczyć parę mutantów w sytuacji intymnej. Na wyspie moce Rogue i Gambita zostały na tyle osłabione, że dziewczyna bez problemu może dotknąć ukochanego, nie narażając go przy tym na wysysanie życiodajnej energii. Para nie zamierzała marnować okazji i postanowiła dać upust namiętności. Co prawda każdy dotyk Anne Marie jest odczuwany jak lekkie pieszczenie prądem, ale być może Remy nie ma nic przeciwko lekkiemu sado-maso...

Rogue i Gambit uprawiają seks Fot. foto: Rogue and Gambit #3

Czy Rogue jest dziewicą?

Oczywiście to nie pierwszy raz, kiedy widzimy dziewczynę w scenie łóżkowej. Moce Rogue zostały stłumione już jakiś czas temu podczas misji w Antarktyce, co zostało wykorzystane podobnie jak na łamach 3. numeru komiksu, co zresztą para wspomina. Poza tym mutantka kilkukrotnie w swoim życiu mogła dotykać osób, których moce neutralizowały jej zdolności lub w momencie, kiedy potrafiła je kontrolować. Na razie wygląda na to, że para wróciła do siebie i może w spokoju nacieszyć się sobą nawzajem. Prawdopodobnie jest to jednak przejściowy okres w życiu Rogue i Gambita. Jak zakończy się rajska przygoda i konfrontacja z nowym zagrożeniem? Przekonamy się na łamach pozostałych dwóch zeszytów serii. 

Gambit grany przez Channinga Tatuma niedługo pojawi się na ekranach kin w solowym filmie. Wytwórnia 20th Century Fox pracuje nad produkcją historii jednego z popularniejszych X-Manów. Film ma mieć premierę w połowie roku 2019

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.