Pogoda
21.08.2020 12:13

Zwłoki w Carrefourze. Ciało mężczyzny przykryto parasolami

Historia jak z dreszczowca - w pewnym brazylijskim sklepie sieci Carrefour zmarł jeden z pracowników. Współpracownicy postanowili to ukryć przed światem, zwłoki przykrywając parasolami.

Zwłoki w Carrefourze. Ciało mężczyzny przykryto parasolami
foto: zdjęcie poglądowe/shutterstock.com

Do tragicznej historii doszło w Brazylii. Przedstawiciele sieci Carrefour przeprosili już za szokujący incydent. Jak podaje francuska agencja prasowa AFP, ciało mężczyzny przykryto parasolami i otoczono pudełkami, a sklep pozostał otwarty dla klientów.

Zwłoki pracownika sklepu. Okryli je parasolami

Ofiarą całej sytuacji był kierownik sprzedaży Manoel Moises Cavalcante, który z powodu zawału serca zmarł w piątek 14 sierpnia w sklepie w Recife. Sprawa została nagłośniona kilka dni później, gdy w mediach społecznościowych zaczęły się pojawiać zdjęcia ciała mężczyzny, które otoczone zostało kartonami i zielonymi parasolami.

morderstwo
morderstwo
Przeczytaj także Poćwiartował żonę i wyrzucił zwłoki do ścieków. Twierdzi, że zrobił to w samoobronie

Lokalna spółka podlegająca francuskiej sieci Carrefour wyjaśniła w oficjalnym oświadczeniu, jakoby przestrzegała wytycznych, aby nie przenosić ciała. Jak czytamy w komunikacie na łamach AFP: 

"

Carrefour przeprasza za niewłaściwy sposób, w jaki poradził sobie ze smutną i nieoczekiwaną śmiercią. Firma popełniła błąd, nie zamykając sklepu natychmiast po incydencie. "

Z relacji wynika, że mężczyzna otrzymał pierwszą pomoc. Przedstawiciele firmy oświadczyli także, że zmieniony został protokół pracy - zgodnie z nowymi zasadami w przypadku zgonu sklep musi zostać zamknięty. 

gawiale
gawiale
Przeczytaj także Znany lekarz zabił 50 osób. Zwłoki rzucał na pożarcie krokodylom. W końcu go aresztowano
Tagi: Newsy