Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2020 śpiewała z playbacku? Internauci krytykują występ 11-latki

30.11.2020 13:27
Ala Tracz na Eurowizji Junior 2020 Fot. Mateusz Jagielski/East News; Polska reprezentantka Eurowizji Junior 2020

Czy 11-letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior 2020 śpiewała z playbacku? Tak twierdzi wielu internautów. 

29 listopada 2020 odbyła się kolejna edycja Eurowizji Junior. Gospodarzem imprezy była Polska, ale z powodu pandemii koronawirusa uczestnicy nie przyjęchali do Warszawy, a występowali w studiach w swoich krajach. Zwyciężczynią Eurowizji Junior została 11-letnia reprezentantka Francji Valentina. Wkrótce po jej występie pojawiły się głosy, że dziewczynka korzystała z playbacku.

Polecamy

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2020 śpiewała z playbacku?

Występ Francuzki nie spodobał się wielu internautom, którzy zwrócili uwagę na refren piosenki Valentiny - części w ogóle nie śpiewa i dokładnie nie wiadomo, czy są to tylko chórki czy rzeczywiście w tle leci playback. Co więcej, mimo tego, że momentami dziewczynka trzymała mikrofon dalej od ust, to dźwięk wcale nie był słabszy. Posłuchajcie sami występu młodej wokalistki i oceńcie, czy doszło do złamania regulaminu Eurowizji Junior 2020.

Sporo internautów uważa, że chociaż piosenka jest naprawdę fajna, to występ brzmi jak z playbacku. Wiele głosów krytyki płynie z Hiszpanii, która również rok temu krytykowała zwycięski występ Viki Gabor. W tym roku nasz kraj reprezentowała 10-letnia Ala Tracz, która zajęła 8. miejsce. Dziewczynka została w ramach castingu w programie "Szansa na Sukces".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.