Zwyciężczyni znanego talent show została oskarżona o zamordowanie dziecka

25.01.2021 11:22
Zwyciężczyni znanego talent show została oskarżona o zamordowanie dziecka Fot. zdjęcie poglądowe/shutterstock.com

Ariel Robinson została oskarżona wraz z mężem Jerrym Robinsonem, o zamordowanie przez zaniedbanie swojej 3-letniej adoptowanej córki. 

Zwyciężczyni programu kulinarnego została oskarżona o morderstwo

29-letnia Ariel Robinson została oskarżona wraz ze swoim mężem we wtorek 19 stycznia 2021 roku w Południowej Karolinie. Zarzucono im morderstwo przez zaniedbanie, a ofiarą miała być ich 3-letnia adoptowana córka. 

Jak podaje stacja telewizyjna WHNS, 14 stycznia policja odnalazła w ich domu w Simpsonville nieprzytomne dziecko. Zmarła dziewczynka miała na ciele rany po uderzeniach tępym narzędziem. Policja z leżącego nieopodal Greenville zidentyfikowała ofiarę jako Victorię Smith.

Polecamy

Ariel Robinson wygrała 25 tysięcy dolarów w programie "Worst Cooks in America" od stacji Food Network. Program polega na rywalizacji między ludźmi o niskich umiejętnościach kucharskich. Uczestnicy przechodzą kilkutygodniowy obóz ćwiczeniowy pod okiem znanego szefa kuchni, który stara się nauczyć ich gotowania. 

Kobieta brała udział w 20. sezonie programu. Odcinki były nagrywane w lutym 2020 roku i zostały wyemitowane później w tym samym roku. Telewizja Food Network usunęła z sieci wszelkie materiały związane z tym sezonem - pozostały jedynie opisy odcinków na oficjalnej stronie programu. Stacja jeszcze nie skomentowała incydentu z udziałem Robinson.

Robinson była przez kilka lat nauczycielką, a potem stała się początkującą stand-uperką. W marcu 2020 roku wraz z mężem adoptowała trójkę dzieci.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.