Gwiazda k-popu skazana za gwałt i orgie. Spędzi kilkanaście lat w więzieniu

25.11.2022 16:54
Kris Wu Fot. -/AFP/East News

Jedną z ofiar kanadyjsko-chińskiego wokalisty była 17-latka.

Były członek EXO i EXO-M, Kris Wu, został skazany w Pekinie na 13 lat za gwałty, m.in. na 17-latce oraz orgię. Kanadyjsko-chiński wokalista po odbyciu kary zostanie deportowany do Kanady. 32-latek został uznany za winnego jeszcze w czerwcu 2022, ale dopiero teraz ustalono dokładką karę.

Polecamy

Gwiazda k-popu skazana za gwałt i orgie. Spędzi kilkanaście lat w więzieniu

W wyniku śledztwa stwierdzono, że Kris Wu zgwałcił 3 kobiety w okresie od listopada do grudnia 2020 roku. Jedną z ofiar była 17-latka. Kobiety zeznały, że zostały zwabione do rezydencji gwiazdora, zmuszone do picia alkoholu i zgwałcone. Wokaliście udowodniono również zorganizowanie orgii w 2018 roku.

Polecamy

Kris Wu jeszcze w czerwcu został uznany za winnego i od tamtego czasu trwał proces za zamkniętymi drzwiami. 25 listopada sąd w dzielnicy Chaoyang w Pekinie skazał muzyka na 13 lat więzienia - 11 lat i 6 miesięcy za gwałty oraz rok i 6 miesięcy za orgię. Po odbyciu kary Kris Wu ma zostać deportowany do Kanady.

Kris Wu był członkiem popularnego boysbandu EXO w latach 2012-2014. W późniejszych latach zdecydował się na solową karierę, odnosił sukcesy również jako aktor i model. Gdy został aresztowany kilka miesięcy temu co najmniej 10 luksusowych marek, w tym Porsche i Louis Vuitton, zerwały współpracę z Wu.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.