iPhone został panną młodą
Michał Tomaszkiewicz
30.06.2016 12:51
iPhone został panną młodą Fot. kadr z wideo

Las Vegas widziało już wiele i zapewne wiele jeszcze zobaczy – takiego ślubu jednak nikt w Mieście Grzechu się nie spodziewał. Mężczyzna powiedział sakramentalne „tak” swojemu ukochanemu smartfonowi.

Od razu trzeba odpowiedzieć na 3 najbardziej palące pytania. Po pierwsze, Aaron Chervenak - pan młody - traktuje swoją smartfonową drugą połówkę jako kobietę. Po drugie – nie ma możliwości, żeby telefon miał w chwili ślubu ukończone 18 lat. Po trzecie - nie wiadomo nic o przebiegu nocy poślubnej.

Zanim jednak, tak jak amerykańskie władze, stwierdzicie nieważność zawarcia związku i uznacie mężczyznę za wariata, posłuchajcie co o powodach odbycia ceremonii miał do powiedzenia jej bohater.

Jeśli mamy być ze sobą szczerzy, to musimy przyznać, że jesteśmy z naszymi telefonami mocno związani emocjonalnie. Szukamy u nich pocieszenia, uspokojenia, pomagają nam zasnąć oraz oczyścić umysł. Dla mnie te wartości są najważniejsze w związku.

Pan młody zauważył, że gdy spojrzeć na sprawę z tej właśnie perspektywy, telefony okazują się naszymi najbliższymi przyjaciółmi, z którymi związani jesteśmy najdłużej i najmocniej. Decyzja o ślubie była więc tylko naturalnym następstwem tej konstatacji.

Wszystko odbyło się zgodnie z regułami sztuki. W kapliczce ślubnej w Las Vegas pojawił się pan młody ze swoją wybranką w postaci iPhone’a oraz garstka gości. Główni bohaterowie ubrani byli tradycyjnie – mężczyzna wystąpił w czarni, smartfon wystąpił w przyszykowanym specjalnie na tę okazję białym etui. Nie zabrakło także nakładania obrączki.

Pan młody przyznał, że wydarzenie ma skłonić do refleksji, czy to naprawdę telefon jest naszym najlepszym przyjacielem – większość ludzi nie rozstaje się z nim nawet podczas snu.

Czy będziemy mogli zakochać się w maszynie? Google nie ma wątpliwości, że tak – szczególnie, gdy przyjdzie nam obcować ze Sztuczną Inteligencją wychowaną na uwodzicielskich kwestiach wyczytanych w tysiącach udostępnionych jej romansideł.

A Wy komu poświęcacie więcej uwagi – swojej drugiej połówce, czy swojemu smartfonowi?

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.