Kolejne porządne zdjęcie UFO. Tym razem pojawiło się na polu bitwy w Iraku

25.01.2023 16:55
Kolejne porządne zdjęcie UFO. Tym razem pojawiło się na polu bitwy w Iraku Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

Kolejne sensacyjne odkrycie - w 2016 roku wojsko USA zrobiło zdjęcia pobojowiska w Mosulu, a na kilku fotosach znalazły się niezidentyfikowane przedmioty.

Kolejne zdjęcia UFO. Tym razem na pobojowisku w Iraku

W sieci pojawiło się kolejne domniemane zdjęcie UFO, które spotkało się z zainteresowaniem internautów. Wszystko dlatego, że kadr miał zostać uchwycony w 2016 roku podczas militarnej akcji irackiego rządu przeciwko bojownikom Państwa Islamskiego w Mosulu.

Polecamy

Zdjęcie udostępnił w sieci filmowiec Jeremy Corbell, który napisał na Twitterze:

Amerykańskie wojsko podzieliło się zdjęciem UFO z aktywnej strefy konfliktu - oficjalnie zostało określone przez amerykański rząd oraz agencje bezpieczeństwa jako UAP (Niezidentyfikowany Fenomen Anomalny) i jest teraz obiektem śledztwa amerykańskiego Departamentu Obrony.

Corbell wraz z dziennikarzem George'em Knappem niedawno rozpoczął podcast Weaponized, w którym ponowie głębiej weszli w temat tego zdjęcia, podkreślając, że jest ono prawdziwe:

To jest UFO. To jeden z wielu zanotowanych przypadków, któremu przygląda się teraz wojsko i służby bezpieczeństwa.

Polecamy

Na ten moment amerykański Departament Obrony nie potwierdził jeszcze prawdziwości tego zdjęcia. Niedawno natomiast instytucja zdradziła, że prowadzi obecnie 171 śledztw w sprawie niezidentyfikowanych obiektów latających, które potencjalnie mogą stanowić zagrożenie dla USA. Jak opowiedział rzecznik Pentagonu, Pat Ryder:

Analiza i zrozumienie potencjalnych zagrożeń, które mogą sprawiać UAP/UFO to coś, co jest obiektem współpracy wielu naszych agencji i pracowników. Departament chce niewątpliwie podziękować wszystkim, którzy pomagają w tym projekcie. Wszelkie raporty i doniesienia o bezprawnym przejściu przez nasze przejścia graniczne, powietrzne, czy morskie traktujemy bardzo poważnie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.