Nie żyje 24-letnia instagramerka. Bliscy twierdzą, że popełniła samobójstwo

22.02.2023 12:20
Nie żyje 24-letnia instagramerka. Bliscy twierdzą, że popełniła samobójstwo Fot. Instagram.com

Influencerka Diana Deets, znana w sieci jako Coconut Kitty, zmarła nagle w wieku 24 lat. Policja próbuje ustalić przyczyny śmierci młodej kobiety.

Nie żyje 24-letnia instagramerka. Rodzina podejrzewa samobójstwo

Nie żyje Diana Deets, znana też jako Coconut Kitty, amerykańska influencerka, gwiazda Instagrama i popularna w sieci fotomodelka. O śmierci 24-latki zawiadomili w sieci jej bliscy. Z ich relacji wynika, że kobieta odebrała sobie życie. 

Polecamy

Modelkę na Instagramie obserwowało prawie 5,5 mln użytkowników. Instagramerka znana jako Coconut Kitty odeszła niespodziewanie 12 lutego 2023 roku. Jej konto zostało oczywiście zdezaktywowane przez rodzinę modelki.

Jak przekazała jej rodzina w pożegnalnym wpisie: 

W ostatnią niedzielę Coconut odebrała sobie życie. Życie nie jest sprawiedliwe. Chcielibyśmy, żebyście poznali ją tak, jak jej przyjaciele i rodzina. Była takim światłem dla tego świata, naprawdę, zawsze promieniała.

Diana Deets prowadziła profil na Instagramie, gdzie zamieszczała zdjęcia z mocno przerobioną twarzą i sylwetką. Chciała w ten sposób upodobnić się do postaci z anime. Prowadziła także konto na Only Fans.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.