Nie żyje brat Madonny. 66-latek był bezdomnym alkoholikiem

28.02.2023 11:35
Madonna Fot. FRAZER HARRISON/Getty AFP/East News

Anthony Ciccone zmarł 24 lutego 2023. 66-latek odseparował się od rodziny i od wielu lat był bezdomny.

W wieku 66 lat zmarł starszy brat Madonny, Anthony Ciccone. Mężczyzna odszedł 24 lutego w nocy. Media podają, że od wielu lat był bezdomny i miał problemy z alkoholem. Madonna na razie nie skomentowała w żaden sposób sprawy śmierci brata.

Polecamy

Nie żyje brat Madonny. 66-latek był bezdomnym alkoholikiem

Jak podaje tvn24.pl, o śmierci mężczyzny poinformował mąż siostry Madonny, Melanie Ciccone pisząc:

Znałem go od 15. roku życia, od naszych młodych lat w Michigan. Jak zauważa brat Dave Henry (który zrobił to zdjęcie), Anthony był złożoną postacią; i Bóg wie, że w pewnych momentach splataliśmy się, jak to prawdziwi bracia potrafią. Ale kochałem go i rozumiałem go lepiej, niż czasami chciałem. Ale kłopoty przemijają, a rodzina pozostaje.

Na razie przyczyna śmierci mężczyzna jest nieznana. Madonna ma 7 rodzeństwa, z którym dorastała w Detroit w stanie Michigan. W 1963 roku zmarła ich matka, zaś w 1978 roku wokalistka przeprowadziła się do Nowego Jorku.

Jak podają zagraniczne media, zmarły brat Madonny przez lata miał problem z alkoholem i był bezdomny. Nie utrzymywał kontaktu z rodziną zarzucając jej, że nie przejmuje się jego losem.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.