Czas na nutkę nostalgii - odświeżone "Call of Duty: Modern Warfare 2" trafiło do sprzedaży

01.04.2020 10:39
Czas na nutkę nostalgii - odświeżone "Call of Duty: Modern Warfare 2" trafiło do sprzedaży Fot. materiały prasowe/Activision

Druga część popularnej serii "Modern Warfare" trafiła oryginalnie do sprzedaży w 2009 roku na PC, Xboksy 360 i Playstation 3. Jesteście gotowi na nostalgiczną podróż do przeszłości w nowym wydaniu?

Kto pamięta Ghosta, Roacha, Soapa, Kapitana Price'a, Generała Sheparda i Vladimira Makarova? Jeżeli odpowiedziałeś "ja", to Activision i Playstation przygotowało dla ciebie niespodziankę - do sprzedaży 31 marca trafiła odświeżona wersja kampanii z gry "Call of Duty: Modern Warfare 2". Ta jest niestety dostępna jedynie na konsole Playstation 4, ale za to w przystępnej cenie - kosztuje bowiem 99 złotych.

Modern Warfare 2 doczekało się odświeżonej wersji

Kampania "Modern Warfare 2" zabiera nas w sam środek współczesnego placu boju, kiedy to amerykańskie i brytyjskie jednostki specjalne łączą siły w walce z rosyjskim terrorystą Makarovem. Gra przerzuca nas po różnych częściach globu - będziemy brali udział w niebezpiecznej uciecze na skuterach śnieżnych z rosyjskich gór, czy walczyli na przedmieściach amerykańskich miasteczek w towarzystwie Marines.

Przeczytaj także

Jeżeli jednak graliście w oryginalną kampanię MW2, to wszystko to wiecie - pamiętacie też zapewne, że kampania z kolejnej odsłony "Call of Duty" była naprawdę dobra i obfitowała nawet w ciekawe zwroty fabularne (co jak na grę o strzelaniu nie jest wcale takie oczywiste).

Z okazji premiery do sieci trafił zwiastun, w którym możemy zobaczyć fragmenty odświeżonej grafiki z fabularnego trybu "Modern Warfare 2":

Jeżeli gracie też w "Modern Warfare" lub "Warzone" to w cenie odświeżonej kampanii otrzymacie również klasyczną skórkę Ghosta z UDT, dwa schematy broni, talizman broni, wykończenie, odzywkę, animowaną wizytówkę, emblemat i pominięcie 2 poziomów Karnetu Bojowego przeznaczone właśnie do wspomnianych nowych odsłon "Call of Duty". 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.