Zobaczcie pada do PlayStation 4, za który zapłacicie 14 tysięcy dolarów

Kamil Kacperski
24.10.2018 14:20
Zobaczcie pada do PlayStation 4, za który zapłacicie 14 tysięcy dolarów Fot. shutterstock.com

Firma Brikk kreuje się na Balenciagę rynku gier wideo - mianowicie pokazała pada do konsoli PS4 ze złota, który jest dostępny w dwóch wersjach cenowych: ekskluzywnej i bardziej ekskluzywnej. 

Jeżeli nie macie na co wydawać pieniędzy albo naprawdę kochacie grać na swoim PlayStation, to firma Brikk przygotowała coś dla Was - pozłacanego pada do PS4, pokrytego 24-karatowym złotem, z przyciskiem PlayStation zrobionym z 18-karatowego złota i pokrytym siedmioma małymi diamencikami (0,25 karata). Tak prezentuje się wersja Classic, która kosztuje zaledwie niecałe 8,5 tysiąca dolarów. Jest dostępna jeszcze wersja Deluxe.

Ta różni się od "klasycznej" tym, że każdy z przycisków kierunkowych, a także trójkąt, x, kółko i kwadrat, są zrobione ze złota i doprawione małymi diamentami. Tak prezentuje się wersja Classic:

PSc Fot. foto: materiały prasowe

Tak natomiast wygląda wersja Deluxe, która kosztuje niecałe 14 tysięcy dolarów (dokładnie 13 995 dolarów):

PSd Fot. foto: materiały prasowe

Gadżety do PlayStation 4

Firma Brikk zaznaczyła również, że ich diamenty pochodzą z miejsc wolnych od konfliktów, zatem nie musimy się martwić, że zostały zdobyte w nielegalny sposób. Jeżeli jednak złoto nie jest w Waszym guście, to twórcy oferują również specjalne wersje tych ekskluzywnych padów - możemy zamówić tytanowe przyciski, platynowe wzmocnienie, a także rubinowe przystrojenie i wiele innych upgrade'ów przeznaczonych dla doświadczonych graczy. 

Pady możecie zamówić na oficjalnej stronie producenta brikk.com. Każdy z nich jest dostarczany w dużej aluminiowej walizce, której wnętrze jest wyłożone pianką. Ma ona za zadanie chronić warty tysiące dolarów sprzęt. 

Sony zapowiedziało PlayStation Classic

Jeżeli nie interesuje Was wydawanie tysięcy dolarów na pada, to zawsze możecie wrócić do gamingowych korzeni i sprawić sobie na święta PlayStation Classic, czyli mniejszą wersję PlayStation 1. Sprzęt ma zostać wyposażony w zestaw 20 gier, wśród których znajdą się takie klasyki, jak „Final Fantasy VII” czy „Tekken 3”, a koszt zakupu wynosi 99 dolarów, czyli kilkadziesiąt razy mniej, niż złoty pad firmy Brikk. PS Classic trafi do sprzedaży 3 grudnia 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.