Planet Metal. Kolekcja książek o kultowych hard rockowych i metalowych zespołach

Materiał sponsorowany
13.04.2023 12:33
Planet Metal. Kolekcja książek o kultowych hard rockowych i metalowych zespołach Fot. Materiały partnera

Planet Metal to bardzo ciekawa kolekcja książkowa skierowana do fanów muzyki metalowej i hard rockowej. W jej skład wchodzi aż kilkadziesiąt tomów i zbiera w jednym miejscu historię najbardziej znanych zespołów hard rockowych i metalowych. To coś co każdy fan powinien mieć na swojej półce!

Książki z kolekcji Planet Metal poświęcone są takim zespołom jak: AC/DC, AEROSMITH, BLACK SABBATH, DEEP PURPLE, GUNS N’ROSES, IRON MAIDEN, LED ZEPPELIN, SLAYER, METALLICA, MOTÖRHEAD, KISS i wielu innym.

Zamów teraz:
https://planetmetal.pl/

Całość składa się na ponad 60 lat historii rocka i metalu oraz kultowych zespołów. Od Alice Coopera, poprzez Guns N’ Roses czy Metallicę aż po Queens of the Stone Age i wiele innych. Każdy numer kolekcji to kolejny tom przybliżający pasjonujące dzieje największych zespołów hardrockowych i metalowych.

ac1 Fot. acdc © Fin Costello Redferns Getty Images

Zamów teraz: 

https://planetmetal.pl/

Każda książka poświęcona jest jednemu zespołowi i ukazuje się w twardej, eleganckiej oprawie. Zawartość to kilkadziesiąt stron pełnych najważniejszych informacji o kultowych zespołach napisanych przez ekspertów. Poza tym na fanów czekają zdjęcia z epoki, którą opisuje dany rozdział książki, ciekawe anegdoty, jaki również fragmenty wywiadów z zespołami.  

∙ TREŚĆ BOGATO ZDOBIONA LEGENDARNYMI ZDJĘCIAMI WYKONANYMI PRZEZ NAJLEPSZYCH FOTOGRAFÓW.

∙ OPOWIEŚCI O ZESPOŁACH Z LICZNYMI CYTATAMI I FRAGMENTAMI WYWIADÓW.

∙ KSIĄŻKI PRZYGOTOWANE PRZEZ WYBITNYCH EKSPERTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ ROCKIEM I METALEM.

∙ RAMKI Z ANEGDOTAMI.

Informacje o kolekcji:
https://planetmetal.pl/

mmmm Fot. metalica© Ross Marino Michael Ochs Archives Getty Images

Stałe rozdziały, które ułatwiają poznanie każdego z zespołów:

∙ HISTORIA ZESPOŁU: czyli dzieje zespołu od chwili powstania po czasy współczesne

∙ NAJLEPSZE ALBUMY: każdy z nagranych przez zespół albumów wraz z najważniejszymi informacjami na jego temat, takimi jak: data premiery, nazwa studia nagraniowego oraz wytwórni, która wypuściła go na rynek. Wybranym płytom poświęcono więcej miejsca, opisując okoliczności ich powstawania oraz przeprowadzając analizę utworów pod względem muzycznym oraz tekstowym przeplataną ramkami z cytatami na ich temat.

∙ PORTRETY DAWNYCH I OBECNYCH CZŁONKÓW GRUPY: elementy biograficzne i muzyczne (instrument, inspiracje muzyczne itd.). Najwięcej uwagi poświęca się oczywiście liderowi grupy

∙ HISTORIA MUZYKI METALOWEJ: czyli przypomnienie historii hard rocka i metalu.

Kolekcja książkowa Planet Metal pozwoli poznać historię muzyki hard rockowej i metalowej tym którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką. Pomoże też usystematyzować sobie wiedzę i poznać nieznane ciekawostki o ulubionych zespołach tym, dla których nie są obce takie nazwy jak: AC/DC, METALLICA, IRON MAIDEN, LED ZEPPELIN, BLACK SABBATH, DEEP PURPLE, GUNS N’ ROSES, MOTÖRHEAD, AEROSMITH, MEGADETH, RAMMSTEIN, SEPULTURA, SLAYER, czy KISS.

CZAPKA Fot. Materiały partnera
PINY Fot. Materiały partnera
PODKŁADKI Fot. Materiały partnera
WOREK Fot. Materiały partnera

Wszystkie szczegóły oraz możliwość zamówienia prenumeraty na

Materiał sponsorowany Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.