Pogodynka została wyrzucona z pracy, bo zacytowała Snoop Dogga podczas programu

Kamil Kacperski
28.03.2023 13:08
Pogodynka została wyrzucona z pracy, bo zacytowała Snoop Dogga podczas programu Fot. ANDRES KUDACKI/AFP/East News

Co wolno Doggfatherowi, to nie tobie, pogodynko. Z takiego założenia wyszła niedawno lokalna stacja WLBT/NBC w Mississippi, która zawiesiła lub zwolniła swoją dziennikarkę za cytowanie Snoopa.

Pogodynka straciła pracę przez cytowanie Snoop Dogga?

Jak podaje Deadline, pewna dziennikarka lokalnej stacji telewizyjnej z Mississippi nie pojawiła się na antenie od czasu, kiedy wypowiedziała znane słowa Snoop Dogga na antanie. 

Polecamy

Barbie Bassett pracowała dla stacji kilkanaście lat, ale 8 marca 2023 roku wraz z innymi dziennikarzami rozmawiała na temat nowego wina rapera. W pewnym momencie ktoś się zapytał, czy nie chcieliby przypadkiem współpracować ze Snoopem. Wówczas Bassett odpowiedziała:

Fo shizzle, my nizzle.

Co w wolnym tłumaczeniu z kalifornijskiego slangu na polski oznacza: "No jaha, czarn****".

Bassett pracowała również jako naczelna meteorolog i pogodynka stacji. Od czasu 8 marca dziennikarka nie pojawiła się na antenie i nie udostępniła również żadnego postu na Twitterze, chociaż w miniony weekend doszło w Mississippi do potężnego tornado.

Polecamy

Jej profil został również usunięty z oficjalnej strony WLBT.

O sprawie poinformował pierwotnie New York Post, który poprosił o komentarze Bassett, WLBT oraz Snoop Dogga. Dostali odpowiedź jedynie od wiceprezesa stacji Teda Fortenberry'ego:

Jak pewnie rozumiecie, WLBT nie jest w stanie komentować spraw osobistych.

Polecamy
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.