Polski raper stwierdził, że jest lepszy od Mickiewicza. Internauci: "Odklejka roku"

23.05.2023 16:58
Malik Montana Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Ten artysta mocno sobie nagrabił twierdząc, że jego nowy album jest lepszy niż dzieła Mickiewicza i Słowackiego...

W marcu 2023 roku raper Malik Montana wydał album "Adwokat Diabła", który m.in. pojawił się na 5. miejscu weekendowego rankingu najpopularniejszych premier na Spotify na całym świecie. Artysta lubi wzbudzać kontrowersje i znowu zrobiło się o nim głośno, bo stwierdził, że jego twórczość jest lepsza od... Mickiewicza. Łatwo się domyślić, jaka była reakcja internautów.

Polski raper stwierdził, że jest lepszy od Mickiewicza. Internauci: "Odklejka roku"

Malik Montana napisał na swoim profilu:

Uważam, że dla kultury Polskiej zrobiłem więcej niż Mickiewicz i Słowacki razem wzięci. Płyta adwokat diabła jest lepsza niż Pan Tadeusz.

Post szybko został usunięty, ale w sieci nic nie przepada. Internauci nie zostawili na raperze suchej nitki, w końcu jego słowa są mocną przesadą.

Podziwiamy Malika za odwagę. Posłuchajcie zatem, jak brzmi twórczość artysty, który tak wysoko ocenia swoją muzykę:

Na albumie „Adwokat Diabła” znalazło się 37 utworów, z czego 17 to całkowicie nowe, niepublikowane wcześniej nagrania. Drugi krążek w całości stanowią single wydawane przez Malika w ciągu ostatnich kilku lat.

Gościnnie na płycie pojawili się jedni z najpopularniejszych artystów amerykańskiej sceny rapowej - NLE Choppa i Fivio Foreign - a także przedstawiciele sceny europejskiej - Luciano, Lacrim, Headie One, Baby Gang i Skinny Flex. Nie zabrakło miejsca również dla polskich artystów, m.in. Quebonafide i Sobla.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.