Sara James znowu zachwyciła w amerykańskim "Mam Talent". Czy tym razem uda jej się zwyciężyć? [WIDEO]

09.01.2023 14:14
Sara James Fot. JAROSLAW JAKUBCZAK/POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Młoda wokalistka pojawiła się w "America's Got Talent: All Stars". Sara James zachwyciła jurorów, ale czy przekona do siebie amerykańską publiczność?

Sara James ponownie pojawiła się w amerykańskiej edycji "Mam Talent". Tym razem 14-latka spróbowała swoich sił w "America's Got Talent: All Stars", w której występują finaliści programów z różnych państw. Wokalistka znowu oczarowała jurorów tym razem swoim wykonaniem coveru Harry'ego Stylesa. Jak dziewczyna zinterpretowała kawałek "As It Was"?

Polecamy

Sara James znowu zachwyciła w amerykańskim "Mam Talent". Czy tym razem uda jej się zwyciężyć? [WIDEO]

Odcinek z występem Sary James zostanie wyemitowany 9 stycznia w amerykańskiej telewizji, ale już teraz możemy zobaczyć nagranie z jej występu od 2:25 minuty wideo:

Polecamy

Jurorzy zwrócili uwagę, że polska wokalistka zinterpretowała na swój sposób utwór Harry'ego Stylesa, z czym ma problem wielu innych artystów. Amerykańscy widzowie zdecydują, kto wygra "America's Got Talent: All Stars", ale patrząc na reakcję jurorów oraz publiczności w studiu, Sara James ma spore szanse na wygraną.

Przypomnijmy, że 14-latka wygrała 4. edycję The Voice Kids oraz zajęła 2. miejsce na Eurowizji dla Dzieci. Młoda artystka nie tylko w zawrotnym tempie rozwija swoją karierę na rodzimym rynku muzycznym, ale zaczyna także coraz śmielej wkraczać na międzynarodową arenę.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.