Streamerka na Twitchu została zbanowana, bo po raz 6. nie miała majtek podczas transmisji

17.03.2023 13:04
Streamerka na Twitchu została zbanowana, bo po raz 6. nie miała majtek podczas transmisji Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

Internet to piękne miejsce, pełne kreatywnych, utalentowanych i często półnagich ludzi. Niedawno z tym ostatnim przesadziła Mira, użytkowniczka Twitcha, która 6. raz została przyłapana na tym, że jest nie do końca ubrana podczas transmisji.

Streamerka transmitowała na Twitchu bez majtek. Została zbanowana po raz 6.

Twitch to specyficzne miejsce w internecie, gdzie sytuacje banowania, zawieszania konta i ogólnego przestrzegania zasad są nieco niejasne. Bo z jednej strony trzy bany mają oznaczać zastosowanie permanentnego zawieszenia danego użytkownika, a z drugiej strony niejaka Mira nadal ma się dobrze, chociaż na koncie ma już sześć przewinień.

Polecamy

A co przeskrobała użytkowniczka Twitcha? Ano nie założyła majtek, a ze względu na to, że miała na sobie dość zwiewną sukienkę w pewnym momencie brak bielizny zauważyli widzowie (i moderatorzy strony). Tego rodzaju nagość okazała się być zbyt agresywna dla portalu, który postanowił ją za to pokarać banem.

Sporo użytkowników Twitcha oraz mediów społecznościowych stwierdziło, że po 24 godzinach Mira odzyska dostęp do konta i nadal będzie mogła streamować (chociaż pogwałciła już zasady strony sześciokrotnie). I wiecie co? Mieli rację - profil Miry na Twitchu jest nadal ogólnodostępny i ma się dobrze. Skończyło się zatem pomachaniem palcem.

Polecamy

Twitch oczywiście usunął wszystkie klipy z transmisji, na której pojawiła się intymna część ciała Miry, ale w internecie jak w przyrodzie nic nie ginie. Oczywiście za względu na chęć poszanowania prywatności streamerki oraz sam fakt, że jesteśmy portalem przeznaczonym dla wszystkich grup wiekowych, zainteresowani screeny czy inne klipy będą musieli znaleźć sami.

Przeglądając działalność Miry w internecie aż trudno nie zauważyć, że streamerka jest również modelką na OnlyFans, więc może cała sytuacja z brakiem bielizny była z jej strony po prostu sprytnym zabiegiem marketingowym? Tutaj możemy jedynie spekulować.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.