Znany kombinator Andrew Tate został aresztowany. Zarzucono mu handel ludźmi i gwałt

30.12.2022 13:21
Znany kombinator Andrew Tate został aresztowany. Zarzucono mu handel ludźmi i gwałt Fot. materiały prasowe

Internetowy przedsiębiorca, kombinator i influencer Andrew Tate został zatrzymany przez rumuńską policję pod zarzutami handlu ludzi, gwałtu i prowadzeniu zorganizowanej grupy przestępczej.

Andrew Tate został zatrzymany przez rumuńską policję

Jak podaje Deadline i Reuters, Andrew Tate został zatrzymany przez policję. Wraz ze swoim bratem Tristanem i dwoma rumuńskimi współpracownikami, Tate został zatrzymany i trafił do aresztu na 24 godziny. Doszło do tego po nalocie policji na nieruchomości influencera w Bukareszcie.

Polecamy

Wraz ze swoim bratem, Andrew Tate miał być obiektem śledztwa lokalnej policji od kwietnia 2022 roku.

Reuters podaje, że 4 zatrzymanych mężczyzn miało się dopuścić "stworzenia zorganizowanej grupy przestępczej", której celem było "rekrutowanie, przetrzymywanie i wykorzystywanie kobiet, zmuszając je do tworzenia pornograficznych treści sprzedawanych wyspecjalizowanym stronom internetowym". 

Według oskarżycieli, policja dotarła do 6 kobiet, które miały zostać wykorzystane przez podejrzanych:

Czerpaliby z tego procederu poważne sumy pieniędzy.

Polecamy

Sprawę skomentował również rzecznik prasowy Tate'a, który opowiedział w rozmowie z Daily Mirror, że:

Andrew i Tristan Tate mają ogromny szacunek do rumuńskich władz i zawsze będą się starali im pomóc, jak tylko najlepiej potrafią.

Tate od jakiegoś czasu jest zbanowany w większości mediów społecznościowych. Mężczyzna jest bardzo, ale to bardzo kontrowersyjną postacią, znaną ze swoich paskudnych i seksistowskich tyrad o kobietach, jakichś wymysłów o "samcach alfa" i ogólnie miernych rzeczy, o których nawet szkoda pisać. 

Andrew Tate zdążył już wyjść z aresztu i skomentował sprawę słowami:

Matrix wysłał po mnie swoich agentów.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.