Zwiastun Star Wars Jedi: Ocalały wygląda obłędnie. To może być gra roku 2023

21.03.2023 12:01
Zwiastun Star Wars Jedi: Ocalały wygląda obłędnie. To może być gra roku 2023 Fot. materiały prasowe/Electronic Arts

W sieci pojawił się kolejny zwiastun kontynuacji szalenie popularnej gry Star Wars Jedi: Upadły zakon z 2019 roku, który zapowiada nam jeszcze więcej akcji, jeszcze więcej emocji i jeszcze więcej dobrej zabawy.

Star Wars Jedi: Ocalały - zobaczcie bombastyczny zwiastun nowej gry

Wydana w 2019 roku gra Star Wars Jedi: Upadły zakon była jedną z najlepszych rzeczy związanych z "Gwiezdnymi wojnami", z którą mogliśmy obcować w ciągu kilku ostatnich lat. Twórcy całkiem zgrabnie połączyli mechaniki znane z Dark Souls/Sekiro z platformowymi elementami i epickim scenariuszem Uncharted, mieszając to wszystko z Metroidvanią i podlewając sosem z uniwersum George'a Lucasa. 

Polecamy

Efekt końcowy to mnóstwo pozytywnych ocen, wysokie wyniki sprzedaży i oczywiście szybkie zlecenie na kolejną odsłonę serii. Teraz po niecałych 4 latach jesteśmy już na skraju premiery Star Wars Jedi: Ocalałego, który będzie kontynuował historię Cala Kestisa, jego droida BD-1 oraz (byłej już) załogi statku Modliszka.

Nadchodzą mroczne czasy, a Cal Kestis szuka bezpiecznej przystani znajdującej się poza zasięgiem Imperium. Wraz ze swoją załogą rzuca się w wir coraz bardziej rozpaczliwej walki w galaktyce pogrążającej się w mroku.

W nowym zwiastunie widzimy, że chociaż od wydarzeń z pierwowzoru minęło już 5 lat, to główny bohater nadal ma kontakt z Greezem, Cere oraz Merrin. Sama gra zabierze nas w nowe rejony galaktyki (mamy np. miejski klimat Coruscant), przedstawi nam nowych/starych wrogów (powrót droidów), a jak wiemy z poprzednich materiałów, da nam również dostęp do nowych stylów walki, opcji customizacji postaci i umiejętności Mocy.

Polecamy

Krótko mówiąc jest na co czekać, a rzut oka na komentarze pod nowym materiałem z Jedi: Ocalałego jasno komunikuje, że fani są bardzo podekscytowani powrotem Cala Kestisa i spółki. Zwiastun zobaczycie natomiast poniżej:

Gra Star Wars Jedi: Ocalały będzie dostępna na platformach PlayStation 5, Xbox Series X|S i Windows już 28 kwietnia 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.